facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Sierpień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

P1200454 Large      W sobotę 30 maja br. na stadionie sportowym w Postominie o godz. 11.00 odbyła się ceremonia nagradzania zwycięzców w poszczególnych kategoriach Postomińskich Czwartków Lekkoatletycznych w sezonie 2014/2015. W edycji przeprowadzono 10 zawodów w tym Finał Gminny. Warunkiem sklasyfikowania był udział w minimum 5 "czwartkach" oraz udział w Finale, który odbył się 28 maja. Pierwsze trójki z każdej kategorii oraz konkurecji otrzymały medale i nagrody rzeczowe, natomiast dla zwycięzców czekały również pamiątkowe puchary Wójta Gminy Postomino. Wszytkie wyróżnione dzieci miały możliwość również wyjechać na wycieczkę do Gdańska w ramach nagrody za dobre wyniki sportowe oraz aktywny udział w zawodach. Poniżej przedstawiamy klasyfikacje z podziałem na kategorie wiekowe i rozgrywane konkurencje:

 

Bieg na dystansie 1000m:

o 2002 CHŁ.
1. GRZEGORZ MAZANEK - ZS POSTOMINO

o 2003 CHŁ.
1. MATEUSZ IWANIEC - ZS POSTOMINO

Bieg na dystansie 300m:


o 2002 CHŁ.
1. ADRIAN ERWARDT - SP STANIEWICE
2. KORNEL KARBOWSKI - SP KUROWO

o 2002 DZ.
1. ANNA KOŁODZIEJSKA - ZS JAROSŁAWIEC
2. MARTYNA BOGUS - ZS POSTOMINO
3. PATRYCJA PAWŁOWSKA - SP STANIEWICE

o 2003 CHŁ.
1. SZYMON PAKOS - SP STANIEWICE
2. PATRYK WIECZYŃSKI - ZS POSTOMINO
3. KACPER SURMA - SP STANIEWICE

o 2003 DZ.
1. JULIA LISEK - SP STANIEWICE
2. MAGDALENA MAZUREK - SP STANIEWICE

o 2004 CHŁ.
1. KACPER KONDRACIUK - ZS POSTOMINO
2. JAKUB ŁUKASIK - SP STANIEWICE

o 2004 DZ.
1. ALEKSANDRA CIECHANOWSKA - ZS POSTOMINO
2. PATRYCJA STOPA - ZS POSTOMINO

Bieg na dystansie 60m:


o 2002 CHŁ
1. IGOR SKÓRZEWSKI - ZS POSTOMINO
2. DOMINIK BARTOSZEK - SP KUROWO
3. MAKSYMILIAN BUGOWSKI - ZS JAROSŁAWIEC

o 2002 DZ.
1. DARIA NARKIEWICZ - ZS JAROSŁAWIEC
2. DAGMARA KACZYŃSKA - SP STANIEWICE
3. ZOFIA LEŚNIEWSKA - ZS POSTOMINO

o 2003 CHŁ.
1. MATEUSZ KORDYL - ZS POSTOMINO
2. IGOR MICHALAK - ZS POSTOMINO
3. ALEKSANDER BARCZYŃSKI - SP KUROWO

o 2003 DZ.
1. DARIA GARLIN - ZS POSTOMINO
1. KATARZYNA KAPA - SP STANIEWICE
2. MONIKA PIOŁUNKOWSKA - ZS POSTOMINO
3. JULIA STĘPIEŃ - ZS PIESZCZ

o 2004 CHŁ
1. JAKUB KARBOWSKI - SP KUROWO
2. MATEUSZ KOPERA - ZS POSTOMINO
3. KAMIL LUDWIKOWSKI - ZS POSTOMINO

o 2004 DZ.
1. WIKTORIA GRZEBIELUCHA - ZS POSTOMINO
2. KAMILA CHMERA - SP KUROWO
3. KINGA NEUMANN - SP KUROWO

Bieg na dystansie 600m:


o 2002 DZ.
1. ALEKSANDRA BOSAK - ZS POSTOMINO
2. KAROLINA PIOŁUNKOWSKA - ZS POSTOMINO

o 2003 DZ.
1. AMANDA ZIELONKA - ZS PIESZCZ

RZUT PIŁECZKĄ PALANTOWĄ:


o 2002 CHŁ.
2. MICHAŁ BARCZYŃSKI - SP KUROWO
3. KACPER LECH-SZAJNER - ZS JAROSŁAWIEC
4. ADRIAN EDWARDT - SP STANIEWICE

o 2002 DZ.
1. KORNELIA CHOCIANOWSKA - ZS POSTOMINO
2. ZOFIA LEŚNIEWSKA - ZS POSTOMINO
3. LILIANA KĘDZIŃSKA - ZS POSTOMINO

o 2003 CHŁ.
1. ALEKSANDER BARCZYŃSKI - SP KUROWO
2. IGOR MICHALAK - ZS POSTOMINO
3. MATEUSZ IWANIEC - ZS POSTOMINO

o 2003 DZ.
1. MONIKA PIOŁUNKOWSKA - ZS POSTOMINO

o 2004 CHŁ.
2. DOMINIK GARLIN - ZS POSTOMINO
3. MICHAŁ CIESIELSKI - ZSS KORLINO
4. KACPER KONDRACIUK - ZS POSTOMINO

o 2004 DZ.
1. KINGA NEUMANN - SP KUROWO
2. KAMILA KOWALIK - ZS POSTOMINO
3. ZUZANNA ŻUKOWSKA - ZSS KORLINO

SKOK W DAL


o 2002 CHŁ.
1. DOMINIK BARTOSZEK - SP KUROWO
2. GRZEGORZ MAZANEK - ZS POSTOMINO

o 2002 DZ.
1. DAGMARA KACZYŃSKA - SP STANIEWICE
2. ANNA KOŁODZIEJSKA - ZS JAROSŁAWIEC
3. INGA WAL - SP STANIEWICE

o 2003 CHŁ.
1. SEBASTIAN SURMA - SP STANIEWICE
2. KACPER SURMA - SP STANIEWICE
3. SZYMON PAKOS - SP STANIEWICE

o 2003 DZ.
1. AMANDA ZIELONKA - ZS PIESZCZ
2. JULIA LISEK - SP STANIEWICE
3. KATARZYNA KAPA - SP STANIEWICE

o 2004 CHŁ. I MŁODSI
1. JAKUB KARBOWSKA - SP KUROWO
2. MATEUSZ KOPERA - ZS POSTOMINO
3. DANIEL JANIK - SP STANIEWICE

o 2004 DZ.
1. KAMILA CHMERA - SP KUROWO
2. DARIA CHACHUŁA - SP STANIEWICE
3. ALEKSANDRA CIECHANOWSKA - ZS POSTOMINO

SKOK WZWYŻ


o 2002 CHŁ.
1. MAKSYMILIAN BUGOWSKI - ZS JAROSŁAWIEC
2. IGOR SKÓRZEWSKI - ZS POSTOMINO
3. MICHAŁ MOCZYBRODA - ZS POSTOMINO

o 2002 DZ.
1. PATRYCJA PAWŁOWSKA - SP STANIEWICE
2. DARIA NARKIEWICZ - ZS JAROSŁAWIEC
3. AGNIESZKA BIAŁOWĄS - ZS POSTOMINO

o 2003 CHŁ.
1. GĄBKA RAFAŁ - ZS POSTOMINO

o 2003 DZ.
1. MAGDALENA MAZUREK - SP STANIEWICE

o 2004 CHŁ.
1. MACIEJ WIELIŃSKI - ZS POSTOMINO
2. KACPER WAL - SP STANIEWICE

o 2004 DZ.
1. WIKTORIA GRZEBIELUCHA - ZS POSTOMINO
2. PATRYCJA STOPA - ZS POSTOMINO

 

        Dzieci, które uczestniczyły we wszystkich dziesięciu "czwartkach" otrzymały nagrodę specjalną od Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Poniżej lista dzieci ze 100% frekwencją:

MOCZYBRODA MICHAŁ
CHOCIANOWSKA KORNELIA
WIECZYŃSKI PATRYK
KORDYL MATEUSZ
MICHALAK IGOR
KOPERA MATEUSZ
WIELIŃSKI MACIEJ
SALABURA HUBERT
ŻELAZKO ANNA
GRZEBIELUCHA WIKTORIA
KĘDZIŃSKA LILIANA

 

        Serdecznie gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników i zapraszamy do równie aktywnego udziału w kolejnej edycji, która rozpocznie się już we wrześnie bieżącego roku.