facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Sierpień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

P1210259 Large       W dniu 9 czerwca 2015 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski - Dyrektor CKiS, Małgorzata Banasik - artysta i Justyna Żabka w asyście Marii Lech-Szajner wyłonili laureatów konkursu plastycznego „MOJA RODZINA I JA". W tegorocznym konkursie złożono niewielką liczbę prac: Zespół Szkól Społecznych w Korlinie wraz z przedszkolem 20 prac, Przedszkole „Akademia Malucha" w Postominie 19 prac, „PSP GAMMA" przy CKiS w Postominie 8 prac, Szkoła Podstawowa w Staniewicach 7 prac, Szkoła Podstawowa w Postominie 5 prac, Szkoła Podstawowa w Pieszczu 3 prace, Świetlica Wiejska w Nosalinie 2 prace, Szkoła Podstawowa w Jarosławcu 1 praca. Laureaci zostaną nagrodzeni w dniu 12 czerwca br. podczas V Festiwalu Twórczości Artystycznej Przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy. Lista laureatów poniżej.

Lista laureatów V Konkursu Plastycznego współorganizowanego przez Urząd Gminy Postomino, Centrum Kultury i Sportu oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie:


Nagrodzeni 3 Latki:
Igor Zdrzeniecki - z Postomina, Opiekun A. Zdrzeniecka
Nicola Glińska - Akademia Malucha Postomino, Opiekun E. Kwiatkowska
Wyróżnieni
Filip Mielczarek - PSP Gama Postomino, Opiekun J. Czerwińska
Roksana Lacka - PSP Gama Postomino, Opiekun J. Czerwińska
Lena Banasiak - Akademia Malucha Postomino, Opiekun E. Kwiatkowska

Nagrodzeni 4 Latki
Piotr Pomierski - Akademia Malucha Postomino, Opiekun E. Kwiatkowska
Eliza Justyńska - PSP Gama CKiS, Opiekun J. Czerwińska
Wyróżnieni
Karina Wrzesień - Radosny Przedszkolak Pieszcz, Opiekun K. Pituła
Zuzanna Przybył - Akademia Malucha, Opiekun A. Kowal
Julia Osowska - Akademia Malucha, Opiekun A. Kowal
Michalina Bojkowska - Akademia Malucha, Opiekun A. Kowal
Gabriela Kwiatkowska - Akademia Malucha, Opiekun A. Kowal

Wyróżnienie dla całej grupy przedszkolaków „MALI ODKRYWCY" z Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie

Nagrodzeni 5 Latki
Hanna Gastół - Radosny Przedszkolak Pieszcz, Opiekun K. Pituła
Wyróżnieni
Gabriela Kacprzak - PSP Gama Postomino, Opiekun J. Czerwińska
Laura Lisek - Radosny Przedszkolak Pieszcz, Opiekun K. Pituła
Weronika Kowalska - ZS Jarosławiec, Opiekun A. Kasza
Artur Surma - Świetlica Nosalin, Opiekun M. Wachholz
Jakub Surma - Świetlica Nosalin, Opiekun M. Wachholz
Jakub Rychel - PSP Gama Postomino, Opiekun J. Czerwińska

Nagrodzeni 6 Latki
Alicja Ciechanowska - SP Postomino, Opiekun H. Matuszczak
Wyróżnieni
Michał Sówka - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Maja Wójcik - SP Staniewice, Opiekun M. Mrowińska
Anna Dudka - SP Staniewice, Opiekun M. Mrowińska
Igor Piorunkowski - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Anna Taraska - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Olga Czarniak - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Samanta Pasternak - ZSS Korlino, Opiekun B. Kwiatek
Borys Madrak - ZS Postomino H. Matuszczak

Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych konkursach.