facebook-ckis
  • Rajd rowerowy

Harmonogram zajęć

harmonogram zajęcia październik

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

konsultacje    Centrum Kultury i Sportu w Postominie zaprasza do konsultacji społecznych w związku z przygotowywaniem wniosku o dofinansowanie w ramach Priorytetu 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej" objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze" 2014 - 2020 w zakresie 2.1.1: Tworzenie, rozwój, wyposażenie infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej, przeznaczonej na użytek publiczny historycznie lub terytorialnie związanych z działalnością rybacką na obszarze LSR do 2022 roku, w ramach następujących celów:

Cel ogólny 2: Poprawa atrakcyjności obszaru LSR do 2022 r.
Cel szczegółowy 2.1: Rozbudowa i poprawa standardu infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej na obszarze LSR do 2022 roku.

Konsultacje będą trwać od 08.01.2018 do 12.01.2017

Uwagi przesłane po wskazanym terminie pozostaną bez rozpatrzenia. W celu zgłoszenia uwag należy pobrać i wypełnić poniższą ankietę, a następnie złożyć w Centrum Kultury i Sportu w Postominie lub w wersji elektronicznej przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ANKIETA DO POBRANIA - KLIKNIJ TUTAJ!!!