facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Maj 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 0915

     Święta Wielkanocne coraz bliżej. Co prawda zapowiadają się trochę inne niż zwykle, dlatego aby umilić Wam troszkę czas, przedstawiamy wyniki konkursu na kartkę Wielkanocną oraz na kurczątko/kurę. Jury w składzie Renata Zielonka – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Postominie, Paweł Zdrzeniecki – Radny Rady Gminy Postomino, Teresa Rysztak - emerytowany nauczyciel języka polskiego, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Karsinie i Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie oraz Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie – oceniło, nagrodziło i wyróżniło następujące prace:

fot. Magdalena Tomaszewska

 

 

KURCZĄTKA I KURY

 

KATEGORIA DO 5 LAT (wpłynęło 9 prac)

NAGRODZENI:

Liliana Lech - ZSS w Korlinie

Tymek Kaczorek - Przedszkole w Jarosławcu

Kaja Gębola - SP w Jarosławcu

Nela Bartosik - Świetlica w Chudaczewie

 

WYRÓŻNIENI:

Nina Bartosik - Świetlica Chudaczewo

Róża Leśniewska - Przedszkole w Jarosławcu

Ania Bojkowska - ZSS w Korlinie

Liliana Kaczorek - Żłobek w Jarosławcu

Artur Leśniewski - Przedszkole w Jarosławcu

 

KATEGORIA 6-7 LAT (wpłynęły 22 prace)

NAGRODZENI:

Mikołaj Luboński - ZSS w Korlinie

Wiktoria Walczak - SP Postomino

 

WYRÓŻNIENI:

Nadia Rąpalska - SP w Postominie

Dorota Łukasik - SP w Staniewicach

Antonina Pęk - SP w Staniewicach

Hanna Młocicka-Rak - SP w Staniewicach

Antonina Werling - ZSS w Korlinie

 

KATEGORIA 8 - 9LAT (wpłynęło 29 prac)

NAGRODZENI:

Tytus Sadowski - ZSS w Korlinie

Zuzanna Skóra - SP w Postominie

Hubert Ruchniak - SP w Postominie

Kaja Zawad a- SP w Jarosławcu

 

WYRÓŻNIENI:

Aleksandra Sztandera - ZSS w Korlinie

Barbara Juszczyk - SP w Pieszczu

Hanna Baltaziuk – SP w Jarosławcu

Lena Rzeczkowska - SP w Jarosławcu

Filip Sówka - ZSS w Korlinie

Hanna Szpudyk - ZSS w Korlinie

Oliwier Kisielewicz - SP w Jarosławcu

Liliana Sikora - SP w Postominie

 

KATEGORIA 10-12 LAT (wpłynęło 20 prac)

NAGRODZENI:

Michalina Matyjek -ZSS w Korlinie

Jakub Surma - SP w Staniewicach

Miłosz Stachowski - ZSS w Korlinie

 

WYRÓŻNIENI:

Iga Bartosik - Świetlica w Chudaczewie

Mikołaj Ansel - ZSS w Korlinie

Amelia Wojtanowska - SP w Jarosławcu

Maria Łukasik - SP w Staniewicach

 

KATEGORIA 13-17 LAT (wpłynęło 5 prac)

NAGRODZENI:

Anna Bartosik - Świetlica w Chudaczewie

Alicja Mikołajczyk

 

WYRÓŻNIENI:

Zuzanna Surma - Naćmierz

Nel Sadowska - ZSS w Korlinie

Oliwia Wojtanowska

 

KATEGORIA DOROŚLI (wpłynęło 5 prac)

NAGRODZENI:

Milena Bartosik

Helena Bogdańska

 

WTRÓŻNIENI:

Ewa Surma

Ilona Krajewska-Matyjek

Krystyna Wieczyńska

 

KARTKI WIELKANOCNE

 

KATEGORIA DO 5 LAT (wpłynęło 22 kartek)

NAGRODZENI:

Liliana Kaczorek - Żłobek w Jarosławcu

Tymek Kaczorek - Przedszkole w Jarosławcu

Maciej Ryba - Oddział Przedszkolny w Pieszczu

 

WYRÓŻNIENI:

Maks Klyta - Oddział Przedszkolny w Jarosławcu

Artur Leśniewski - Przedszkole w Jarosławcu

Kornelia Przybyła - SP w Jarosławcu

Apolina Sadowska -ZSS w Korlinie

Antoni Kołodziej - Oddział Przedszkolny w Pieszczu

 

KATEGORIA 6-7 LAT (wpłynęło 49 prac)

NAGRODZENI:

Natalia Stokowska - SP w Postominie

Damian Łagiewczyk - SP w Postominie

Nikodem Kapuściak - SP w Postominie

 

WYRÓŻNIENI:

Filip Kondras - ZSS w Korlinie

Gabriela Miszczak - SP w Staniewicach

Hanna Bogdańska - SP w Jarosławcu

Hnna Ruchniak - SP w Postominie

Paweł Białowąs - SP w Postominie

Błażej Piaseczny - SP w Postominie

Paweł Plopa – SP w Jarosławcu

Mikołaj Duda - SP w Pieszczu

 

KATEGORIA 8-9 LAT (wpłynęło 36 kartek)

NAGRODZENI:

Wojciech Rynkowski - ZSS w Korlinie

Aleksandra Wigos - SP w Jarosławcu

 

WYRÓŻNIENI:

Karina Wrzesień - SP w Pieszczu

Oskar Rinc - SP w Pieszczu

Dominik Majrowsk i- SP w Pieszczu

Wiktoria Słowikowska

Nikodem Pacak - SP w Pieszczu

Kacper Sówka - SP w Jarosławcu

Dominika Ciesielska - SP w Pieszczu

Kaja Zawada - SP w Jarosławcu

Zuzanna Skóra - SP w Postominie

Kuba Kowalik - SP w Jarosławcu

Filip Sówka - ZSS w Korlinie

Hubert Capar - ZSS w Korlinie

Patryja Zagorodnikow - SP w Staniewicach

 

KATEGORIA 10-12LAT (wpłynęło 18 kartek)

NAGRODZENI:

Mikołaj Ansel - ZSS w Korlinie

Artur Surma - SP w Staniewicach

Oskar Rinc - SP w Pieszczu

 

WYRÓŻNIENI:

Michalina Matyjek - ZSS w Korlinie

Maciej Pieniążek - SP w Pieszczu

Igor Zieliński - SP w Jarosławcu

Paulina Zwolan - SP w Staniewicach

Hania Gastół - SP w Pieszczu

Agata Garlin - ZSS w Korlinie

 

KATEGORIA 13-17 LAT (wpłynęło 5 kartek)

NAGRODZENI:

Adam Zawada - SP w Jarosławcu

Oskar Lech-Szajner - ZSS w Korlinie

WYRÓŻNIENI:

Zuzanna Brzostowska - SP w Postominie

Aleksandra Wójcik - SP w Pieszczu

Roksana Szczepańska

 

KATEGORIA DOROŚLI (wpłynęło 5 kartek)

NAGRODZENI:

Barbara Ansel - ZSS w Korlinie

Ewa Brzostowska – Pieńkowo

 

WYRÓŻNIENI:

Marcin Jaworski - SP w Pieszczu

Ilona Krajewska - Matyjek-ZSS Korlino

Krystyna Wieczyńska - Ronino

Dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy! O nagrodach poinformujemy Was w osobnym poście, także obserwujcie nas uważnie!

DSC 0898

DSC 0906

DSC 0920

DSC 0924

DSC 0903