facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Maj 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Znamy już finalistów Etapu Gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”. W dniu 11 grudnia 2013 r. jury w składzie: Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie, Małgorzata Banasiak– artysta plastyk, Piotr Grzejszczak – inspektor ds. obronnych, ewidencji ludności i ochrony przeciwpożarowej w Urzędzie Gminy w Postominie, Monika Lacka główna księgowa CKiS, Maria Lech-Szajner – specjalista ds. działalności kulturalnej w Centrum Kultury i Sportu w Postominie oceniło 175 prac, które zgłoszono do konkursu.

Prace podopiecznych złożyły:

  • Pracownia Sztuk Pięknych „GAMMA” – Centrum Kultury i Sportu w Postominie,
  • Szkoła Podstawowa w Staniewicach,
  • Świetlica Środowiskowa w Korlinie,
  • Świetlica Środowiskowa w Królewie,
  • Świetlica Środowiskowa w Pieszczu,
  • świetlica Środowiskowa w Staniewicach
  • Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie,
  • Świetlica Wiejska w Pałowie,
  • Świetlica Wiejska w Chudaczewie,
  • Świetlica Wiejska w Masłowicach,
  • Świetlica Wiejska w Kaninie,
  • Świetlica Wiejska w Nosalinie,
  • Świetlica Wiejska w Wilkowicach,
  • Świetlica Wiejska w Pałówku,
  • Świetlica Wiejska w Rusinowie
  • Zespół Szkół Społecznych w Korlinie,
  • Zespół Szkół w Pieszczu,
  • Zespół Szkół w Postominie,
  • Zespóó Szkół w Jarosławcu.

Jury oceniło prace pod względem plastycznym oraz zgodności z tematyką konkursu, ustaliło ostateczne wyniki eliminacji gminnych i zakwalifikowało do eliminacji powiatowych następujące prace:

I grupa – przedszkola

Wpłynęło 28 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Paulina Rychel – ZS w Postominie opiekun Mariola Bukowska
  • Paweł Cybul – Szkoła Podstawowa w Staniewicach opiekun Sławomir Sroka
  • Ewelina Kowalska ZS w Postominie opiekun Mariola Bukowska
  • Aleksandra Hutman SP w Staniewicach opiekun Anna Chylewska – Sroka
  • Lena Michalak ZS w Postominie opiekun Róża Tama

Wyróżniono prace:

  • Miłosz Szczepański SP w Staniewicach opiekun Anna Chylewska – Sroka
  • Zuzanna Morawiec SP w Staniewicach opiekun Anna Chylewska – Sroka
  • Dominik Mazurek SP w Staniewicach opiekun Anna Chylewska – Sroka
  • Julia Sikora ZS w Postominie opiekun Ewa Kwiatek
  • Adam   Pomierski   ZS w Postominie opiekun Ewa Kwiatek
  • Wiktor Figiel ZS w Postominie opiekun Róża Tama
  • Mikołaj Mielczarek PSP GAMMA opiekun Jadwiga Czerwińska

II grupa – szkoła podstawowa, klasy I – III

Wpłynęły 99 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Adam Majbroda  ZS w Postominie opiekun Ewa Kulczak-Leśniewska
  • Kacper Dziwięcki  ZS w Postominie opiekun Ewa Kulczak-Leśniewska
  • Anita Dopierała  ZS w Postominie opiekun Helena Gałat-Kuc
  • Małgorzata Łukasik SP w Staniewicach opiekun Sławomir Sroka
  • Kacper Romanowski Świetlica Środowiskowa w Pieszczu opiekun Krystyna Gąsiorowska.

Wyróżniono prace:

  • Patrycja czarniak
  • Patrycja Skrzeczkowska
  • Amelia Szymańska
  • Igor Bonowicz
  • Zuzanna Błaszczyk
  • Michał Kurek
  • Bartłomiej Grzebielucha
  • Zuzanna Matyjasek
  • Wiktoria Skóra
  • Adrianna Piorunowska
  • Dominik Laska
  • Martyna Mroczkowska
  • Oskar lech-Szajner
  • Aleksandra Rogulska

III grupa – szkoła podstawowa, klasy IV – VI

Wpłynęło 33 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 9 prac:

  • Patryk Kośka Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska
  • Paulina Rzeczkowska Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie opiekun Agnieszka Rzeczkowska
  • Patrycja Pawłowska Świetlica Wiejska w Nosalinie
  • Przemysław Brzezinski PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Patryk Wieczyński PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Bartosz Swędrak Świetlica Środowiskowa w Pieszczu opiekun Krystyna Gąsiorowska
  • Kamila Capar Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska
  • Julka Walentynowicz Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska
  • Łukasz Capar Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska

Wyróżniono prace:

  • Pakos Szymon Świetlica Środowiskowa w Staniewicach opiekun TeresaRysztak
  • Zofia Leśniewska Zespół Szkół w Postominke opiekun Mariola Bukowska
  • Krystian Wisowaty Świtlica Środowiskowa w Korlinie opiekun Bożena Wrzesień
  • Adam Sil Świetlica Wiejska w Nosalinie opiekun Marta Wachholz

IV grupa – gimnazjum

Wpłynęło 8 prac. Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego 5 prac:

  • Adrianna Zielonka Świetlica Środowiskowa w Pieszczu opiekun Mariola Bukowska
  • Weronika Chrobak Świetlica Wiejska w Dzierżęcinie opiekun Agnieszka Rzeczkowska
  • Kamil Czarniak Świetlica Środowiskowa w Królewie opiekun Mariola Bukowska
  • Andżelika Kujawa ZS w Postominie opiekun Krzysztof Szajner

V grupa – szkoła ponadgimnazjalna

Nie wpłynęła żadna praca

VI grupa – dorośli:

Wpłynęły 7 prac, które Jury zakwalifikowało do etapu powiatowego:

  • Honorata Łomża PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Marlen Urbańska PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Kamil Rybak PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Marek Bujnowski PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Wyróżniono prace:

  • Andrzej Bartkowiak  PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Renata Jedrzejewska  PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska
  • Arek Szczepański  PSP „GAMMA”  CKiS Postomino opiekun Jadwiga  Czerwieńska

Zapraszamy wszystkich laureatów i wyróżnionych na wystawę prac w dniu 14.12.2013r w budynku CKiS gdzie zostaną wręczone dyplomy i wyróżnienia.

Gratulujemy zwycięzcom i trzymamy kciuki za powodzenie prac w kolejnych etapach konkursu!!!