facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Maj 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 0303      Dnia 28 maja br. na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie odbył się VII Postomiński Test Coopera pn. "Sprawdź Siebie" oraz V mistrzostwa Gminy Postomino w Biegu Tyłem. O godzinie 14.00 na stadionie pojawili się młodzież szkolna oraz dorośli biegacze, m.in. zawodnicy z Klubu Biegacza Bryza Postomino, pracownicy Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Postominie dla których przygotowano dodatkową klasyfikację, morsy, weterani 50+, Jak również samorządowcy z terenu Powiatu Sławieńskiego.

 

 

 

Wyniki VII Postomińskiego Testu Coopera:

 

Dziewczęta Szkoła Podstawowa:

1. Kenig Agnieszka - 2.390m

2. Pakos Milena - 2.205m

3. Żukowska Zuzanna - 1.783m

4. Żelazko Anna - 1.780m

5. Brzostowska Zuzanna - 1.645m

 

Chłopcy Szkoła Podstawowa:

1. Szymon Pakos - 2.775m

 

Dziewczęta Gimnazjum:

1. Leśniewska Zofia - 2.263m

 

Kategoria (Radni, Sołtysi, Urzędnicy) Kobiety:

1. Szczygielska Edyta (Przewodnicząca Rady Miasta Sławno) - 2855m

 

Kategoria (Radni, Sołtysi, Urzędnicy) Mężczyźni:

1. Daniel Pakos (Przewodniczący Rady Gminy Postomino)- 2839m

2. Janusz Bojkowski (Wójt Gminy Postomino) - 2786m

3. Adrian Pawłowski (Sołtys Sołectwa Nosalin)- 2.727m

 

Kategoria Morsy kobiety:

1. Katarzyna Kulczyk - 2730m

2. Grażyna Antosik - 2560m

3. Joanna Konkel - 2.519

 

Kategoria Morsy mężczyźni:

1. Grzegorz Antosik - 3.383m

2. Maciej Januszewski - 3.312m

3. Jarosław Białek - 2.877m

 

Kategoria Pracownicy GPK w Postominie:

1. Mroczkowski Michał - 2.561m

2. Steinbis Przemysław - 2.508m

3. Szlawski Bogdan - 2.491m

 

Kategoria Zawodnicy Klubu Bryza kobiety:

1. Kulczyk Katarzyna - 2730m

2. Brzostowska Ewa - 2.252m

3. Wachholz Beata - 2.184

 

Kategoria Zawodnicy Klubu Bryza mężczyźni:

1. Grzegorz Antosik - 3.383m

2. Leśniewski Konrad - 3.332m

3. Maciej Januszewski - 3.312m

 

Kategoria Kobiety 50+:

1. Konkel Joanna - 2.519m

 

Kategoria Mężczyźni 50+:

1. Chudy Henryk - 3.150m

2. Kawecki Józef - 3.114m

3. Białek Jarosław - 2.877m

 

Kategoria OPEN Kobiet

1. Szczygielska Edyta - 2.855m

2. Katarzyna Kulczyk - 2.730m

3. Antosik Grażyna - 2.560m

4. Konkel Joanna - 2.519m

5. Kenig Agnieszka - 2.390m

6. Leśniewska Zofia - 2.263m

 

Kategoria OPEN Mężczyzn

1. Grzegorz Antosik - 3.383m

2. Leśniewski Konrad - 3.332m

3. Maciej Januszewski - 3.312m

4. Jan Kurkul - 3.200m

5. Chudy Henryk - 3.150m

6. Józef Kawecki - 3.144m

 

PEŁNE WYNIKI - KLASYFIKACJA KOBIET

PEŁNE WYNIKI KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN

       Od godziny 16.00 wszyscy obecni mogli również sprawdzić się w biegu tyłem na dystansach 100m, 200m, 400m oraz 1 Mili Morskiej. Poniżej przedstawiamy najlepszych na każdym dystansie:

 

Wyniki V Mistrzostw Gminy Postomino w Biegu Tyłem:

 

100m kobiet

1 miejsce - Monika Kasica

2 miejsce - Anna Jurewicz

3 miejsce - Zofia Leśniewska

 

100m mężczyzn

1 miejsce - Dawid Ciesielski

2 miejsce - Łukasz Smolnicki

3 miejsce - Łukasz Wielgat

 

200m samorządowy kobiet:

1 miejsce - Edyta Szczygielska (Przewodnicząca Rady Miasta Sławno)

 

200m samorządowy mężczyzn:

1. Adrian Pawłowski (Sołtys Sołectwa Nosalin)

2. Janusz Bojkowski (Wójt Gminy Postomino

3. Dariusz Spociński (Sołtys Sołectwa Chudaczewo)

 

400m kobiet:

1 miejsce - Grażyna Antosik

2 miejsce - Katarzyna Kulczyk

3 miejsce - Ewa Brzostowska

 

400m mężczyzn:

1 miejsce - Dawid Ciesielski

2 miejsce - Maciej Januszewski

3 miejsce - Łukasz Wielgat

 

1 Mila Morska kobiet:

1 miejsce - Grażyna Antosik

2 miejsce - Katarzyna Kulczyk

3 miejsce - Agnieszka Kenig

 

1 Mila Morska mężczyzn:

1 miejsce - Maciej Januszewski

2 miejsce - Dawid Ciesielki

3 miejsce - Witold Sikorski

      

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników oraz zapraszamy na kolejne imprezy sportowe organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

A.Pawłowski