facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Maj 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

P1340158 Large     W sobotę 27 maja br. na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie odbył się VIII Postomiński Test Coopera pn. "Sprawdź Siebie" oraz VI Mistrzostwa Gminy Postomino w Biegu Tyłem. O godzinie 14.00 na stadionie pojawiła się młodzież szkolna oraz dorośli biegacze, m.in. zawodnicy z Klubu Biegacza Bryza Postomino, pracownicy Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Postominie dla których przygotowano dodatkową klasyfikację, morsy, weterani 50+, Jak również samorządowcy. Łącznie w teście udział wzięło 97 uczestników, którzy po dodaniu wszystkich wyników przebiegli łącznie aż 189 km i 464 metry!!!

 

 

 

Wyniki VIII Postomińskiego Testu Coopera:

Dziewczęta Szkoła Podstawowa:

1. Zdybał Amelia - 2080 m
2. Żukowska Zuzanna - 2063 m
3. Wojciechowska Aleksandra - 2015m

Chłopcy Szkoła Podstawowa:

1. Łomża Mateusz - 2667m
2. Szlawski Patryk - 2342m
3. Syczewski Kamil - 2296m

Dziewczęta Gimnazjum:

1. Łomża Alicja - 2550m
2. Pawłowska Patrycja - 2360m
3. Kenig Agnieszka - 2359m

Chłopcy Gimnazjum:

1. Wojciechowski Cezary - 2860m
2. Pakos Szymon - 2825m
3. Wojciechowski Mateusz - 2809m

Kategoria (Radni, Sołtysi, Urzędnicy) Mężczyźni:

1. Pawłowski Adrian (Sołtys Sołectwa Nosalin)- 2713m

Kategoria Morsy kobiety:

1. Kulczyk Katarzyna - 2620m
2. Konkel Joanna - 2464m
3. Wachholz Beata - 2241m

Kategoria Morsy mężczyźni:

1. Antosik Grzegorz - 3.362m
2. Januszewski Maciej - 3.253m
3. Wielgat Łukasz - 2930 m

Kategoria Pracownicy GPK w Postominie:

1. Wielgat Judyta - 2.046m

Kategoria Mężczyźni 50+:

1. Telesiewicz Henryk - 2782 m
2. Oszmiański Stanisław - 2733 m
3. Chudy Henryk - 2704 m

Kategoria OPEN Kobiet

1. Kurkul Alicja - 2.667m
2. Kulczyk Katarzyna - 2.620m
3. Antosik Grażyna - 2508 m
4. Konkel Joanna - 2.464m
5. Brzostowska Ewa - 2.276m
6. Wachholz Beata - 2.241m

Kategoria OPEN Mężczyzn

1. Leśniewski Konrad - 3.684m

2. Szopiński Tomasz - 3.445m
3. Kurkul Przemek- 3.439m
4. Kurkul Jan - 3.371m
5. Antosik Grzegorz - 3.362m
6. Januszewski Maciej - 3.253m

PEŁNE WYNIKI - VIII POSTOMIŃSKIEGO TESTU COOPERA - WSZYSCY

 

ZDJĘCIA - TEST COOPERA - KLIKNIJ TUTAJ!!!

 

P1340226 Large

        Od godziny 16.30 wszyscy obecni mogli również sprawdzić się w biegu tyłem na dystansach 100m, 200m, 400m oraz 1 Mili Morskiej. Poniżej przedstawiamy najlepszych na każdym dystansie:

Wyniki VI Mistrzostw Gminy Postomino w Biegu Tyłem:

100m kobiet
1 miejsce - Łomża Alicja - 23:50
2 miejsce - Wielgat Judyta - 26:32
3 miejsce - Antosik Grażyna - 27:71

100m mężczyzn
1 miejsce - Ciesielski Dawid - 16:89
2 miejsce - Wielgat Łukasz - 17:89
3 miejsce - Szopiński Tomasz - 19:22

200m samorządowy kobiet:
1 miejsce - Lech-Szajner Maria (Sołtys Sołectwa Wszędzień)

200m samorządowy mężczyzn:
1 miejsce - Pawłowski Adrian (Sołtys Sołectwa Nosalin)

400m kobiet:
1 miejsce - Antosik Grażyna - 2:13:05
2 miejsce - Kulczyk Katarzyna - 2:24:41
3 miejsce - Wielgat Judyta - 2:41:81

400m mężczyzn:
1 miejsce - Ciesielski Dawid - 1:35:65
2 miejsce - Szopiński Tomasz - 1:37:50
3 miejsce - Januszewski Maciej - 1:38:50

Mila Morska kobiet:
1 miejsce - Antosik Grażyna- 13:14:42
2 miejsce - Kulczyk Katarzyna - 13:40:01
3 miejsce - Kenig Agnieszka - 16:15:22

Mila Morska mężczyzn:
1 miejsce - Januszewski Maciej - 10:38:77
2 miejsce - Ciesielski Dawid - 12:29:99
3 miejsce - Wielgat Łukasz - 15:03:64

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników oraz zapraszamy na kolejne imprezy sportowe organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

 

ZDJĘCIA - VI MISTRZOSTWA GMINY W BIEGU TYŁEM 2017 - KLIKNIJ TUTAJ!!!

 

P1340241 Large