facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Maj 2021
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

20180526 1510430 Large     W sobotę 26 maja br. na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie odbył się IX Postomiński Niepodległościowy Test Coopera pn. "Sprawdź Siebie" oraz VII Mistrzostwa Gminy Postomino w Biegu Tyłem. O godzinie 14.00 na stadionie pojawiła się młodzież szkolna oraz dorośli biegacze, m.in. zawodnicy z Klubu Biegacza Bryza Postomino, pracownicy Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Postominie dla których przygotowano dodatkową klasyfikację, morsy, weterani 50+ jak również samorządowcy. Łącznie w teście udział wzięło 45 uczestników, którzy po dodaniu wszystkich wyników przebiegli łącznie aż 114 km !!!

 

Wyniki IX Postomińskiego Niepodległościowego Testu Coopera:

OPEN MĘZCZYZN

  1. KURKUL JAN - 3295 m
  2. ANTOSIK GRZEGORZ - 3250 m
  3. JAKUSZCZONEK ZBIGNIEW - 3078 m
  4. WIELGAT ŁUKASZ - 3047 m
  5. SKIERKA GRZEGORZ - 3046 m
  6. CHUDY HENRYK - 2982 m
  7. LAWRYNOWICZ EMIL - 2982 m
  8. SOBCZYK DAMIAN - 2948 m
  9. LUDWICKI KRZYSZTOF - 2889 m
  10. STRUŚ ARTUR - 2852 m
  11. MAZANEK GRZEGORZ - 2825 m
  12. SZYMCZAK SEBASTIAN - 2814 m
  13. ZAWADA ANDRZEJ - 2776 m
  14. WOŹNIAK PRZEMYSŁAW - 2742 m
  15. PAWŁOWSKI ADRIAN - 2740 m
  16. KUREK MICHAŁ - 2740 m
  17. GOSTOMCZYK KRZYSTOF - 2735 m
  18. PAKOS SZYMON - 2713 m
  19. WIATRZYK KRZYSTOF - 2713 m
  20. KALINA DAMIAN - 2708 m
  21. TOPOLIŃSKI IRENEUSZ - 2697 m
  22. PAKOS DANIEL - 2689 m
  23. JAWORSKI ROBERT - 2657 m
  24. CIESIELSKI DAWID - 2635 m
  25. TELESIEWICZ HENRYK - 2617 m
  26. SZLAWSKI PATRYK - 2577 m
  27. KAMIŃSKI ALAN - 2564 m
  28. MALINOWSKI ADAM - 2522 m
  29. KAZUSEK JAN - 2478 m
  30. KORDYL MATEUSZ - 2364 m
  31. ANTOSIK MIKOŁAJ - 1762 m

 

OPEN KOBIET

  1.  RAKOWSKA KATARZYNA - 2689 m
  2. KULCZYK KATARZYNA - 2647 m
  3. ZIELONKA AMANDA - 2571 m
  4. KONKEL JOANNA - 2491 m
  5. ANTOSIK GRAŻYNA - 2450 m
  6. BRZOSTOWSKA EWA - 2291 m
  7. BARAŃSKA MICHALINA - 2208 m
  8. KENIG AGNIESZKA - 2107 m
  9. GRZELAK ANIELA - 2080 m
  10. CIBOROWSKA KATARZYNA - 2012 m
  11. KALISTA DOMINIKA - 1897 m
  12. WIELGAT JUDYTA - 1778 m
  13. ANTOSIK BARBARA - 1354 m
  14. ANTOSIK JULIA - 1054 m

 

MŁODZIEŻ

DZIEWCZĘTA 2005 I MŁODSZE

1. BARAŃSKA MICHALINA - 2208 m
2. GRZELAK AMELIA - 2080 m
3. ANTOSIK BARBARA - 1354 m

CHŁOPCY 2005 I MŁODSI
1. LAWRYNOWICZ EMIL - 2982 m
2. KUREK MICHAŁ - 2740 m
3. SZLAWSKI PATRYK - 2577 m

DZIEWCZĘTA 2002-04
1. ZIELONKA AMANDA - 2571 m
2. KENIG AGNIESZKA - 2107 m
3. KALISTA DOMINIKA - 1987 m

CHŁOPCY 2002-04
1. MAZANEK GRZEGORZ - 2825 m
2. SZYMCZAK SEBASTIAN - 2814 m
3. PAKOS SZYMON - 2713 m

 

KATEGORIE DODATKOWE

SAMORZADOWCY MĘŻCZYŹNI
1. ZAWADA ANDRZEJ - 2746 m
2. PAWŁOWSKI ADRIAN - 2740 m
3. PAKOS DANIEL - 2689 m

GPK KOBIETY
1. WIELGAT JUDYTA - 1778 m

KOBIETY 50 +
1. KONKEL JOANNA - 2491 m

MĘŻCZYŹNI 50 +
1. CHUDY HENRYK - 2982 m
2. STRUŚ ARTUR - 2852 m
3. TELESIEWICZ HENRYK - 2617 m

MORSY KOBIETY
1. KULCZYK KATARZYNA - 2647 m
2. KONKEL JOANNA - 2491 m
3. ANTOSIK GRAŻYNA - 2450 m

MORSY MĘŻCZYŹNI
1. ANTOSIK GRZEGORZ - 3250 m
2. WIELGAT ŁUKASZ - 3047 m

 

20180526 164645 Large

 

20180526 165010 Large

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ - KLIKNIJ TUTAJ!!!

 

    Od godziny 16.00 wszyscy obecni mogli również sprawdzić się w biegu tyłem na dystansach 200m, 400m oraz 1 Mili Morskiej. Poniżej przedstawiamy najlepszych na każdym dystansie:

 

Wyniki VII Mistrzostw Gminy Postomino w Biegu Tyłem:

 

200 m SAMORZĄDOWCÓW KOBIET
1. DANUTA RĄPALSKA

200 m SAMORZĄDOWCÓW MĘŻCZYZN
1. PAWŁOWSKI ADRIAN
2. PAKOS DANIEL
3. STRZAŁA ŁUKASZ

400 m KOBIET
1. ANTOSIK GRAŻYNA
2. KULCZYK KATARZYNA
3. WIELGAT JUDYTA

400 m MĘŻCZYZN
1. CIESIELSKI DAWID
2. WIELGAT ŁUKASZ
3. LUDWICKI KRZYSZTOF

1 MILA MORSKA KOBIET
1. KULCZYK KARZYNA
2. ANTOSIK GRAŻYNA
3. KENIG AGNIESZKA

1 MILA MORSKA MĘŻCZYZN
1. LUDWICKI KRZYSZTOF
2. WIELGAT ŁUKASZ
3. MAZANEK GRZEGORZ

 

A.PAWŁOWSKI

20180526 175243 Large

 

20180526 175327 Large