facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Aktualności

nagłówek

     Czwartym turniejem rozgrywanym w ramach XXV Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w 2022 r. jest Przekładaniec Lekkoatletyczny, który odbędzie 18 września 2022r (niedziela) na stadionie sportowym im. Z. Galka w Postominie.

• 9.00-9.45 - przyjazd i rejestracja drużyn;
• 9.45 - odprawa kapitanów drużyn;
• 10.00 - otwarcie, pierwsze konkurencje;

REGULAMIN - Sołecki Przekładaniec Lekkoatletyczny 2022

PLAKAT jesień 2022 1

kjn     W sobotę 10 września w Sianowie odbyło się zgrupowanie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Karate, którego organizatorem był BURU Klub Karate Kyokushin kierowany przez Sensei Michała Bączyka. W wydarzeniu udział wzięło 80 karateka z 13 klubów a wśród nich trójka zawodników naszego klubu. Podczas zgrupowania odbyły się trzy treningi oraz test wytrzymałości biegowej, który pozwolił uczestnikom sprawdzenie się na starcie sezonu. Przebieg całego wydarzenia koordynował Prezes ZOZK Shihan Andrzej Kłujszo.

Czytaj więcej: Zgrupowanie Zachodniopomorskiego Okręgowego Związku Karate

zdjecie

W dniu 21 sierpnia 2022 na letniej scenie w Jarosławcu było słychać dźwięki ludowych melodii. Paradny korowód kapel i zespołów ludowych zwracał uwagę turystów i prowadził wszystkich na plac za Punktem Informacji Turystycznej. Uroczystego otwarcia XVI Prezentacji Kapel Ludowych NA FOLKOWĄ NUTĘ dokonała Pani Aleksandra Kurek Zastępca Wójta Gminy Postomino w asyście Pana Marka Leśniewskiego Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Czytaj więcej: XVI Prezentacja Kapel Ludowych NA FOLKOWĄ NUTĘ

PHOTO 2022 08 29 14 04 55     Już tylko 2 tygodnie do Gminnych Dożynek w Rusinowie, które odbędą się 10 września 2022 r. Przed imprezą dużo pracy (wizje w terenie, rozmowy z sołectwem). Do jutra czekamy na zgłoszenia sołectw w konkursie „Wieniec dożynkowy", "Najciekawsze stoisko dożynkowe" oraz „Potrawa z Jabłkiem". Wszystkie dokumenty konkursowe otrzymali sołtysi. Nowym konkursem podczas dożynek jest „Potrawa z jabłkiem" (regulamin na stronie www.ckis.postomino.pl). Potrawę tą zgłasza się jedną z poszczególnego sołectwa. Zgłosić może mieszkaniec lub przedstawiciel KGW za pośrednictwem sołtysa danego sołectwa. Na zgłoszenia czekamy do jutra (30 sierpnia 2022r.) do godz. 15.30.

REGULAMIN - Potrawa z Jablkiem

Czytaj więcej: Gminne Dożynki "Rusinowo 2022" coraz bliżej !!!

dożynki 2022 plakat

Jarosławiec 26.08.2022 002    Zespołu Cheerleaders Maxi istnieje od 29 lat występuje w pokazach w trakcie imprez sportowych, charytatywnych i kulturalnych. Dając sobie radość z nauki tańca kształtuje również tak ważne cechy jak odpowiedzialność, samozaparcie, współzawodnictwo, współpracę w grupie i twórcze myślenie. Swoim charakterem i pasją jest znakomitym przykładem dla rówieśników.

    Dzięki takim zawodnikom i ich własnemu zaangażowaniu w pracę zespołu możemy odnieść wiele sukcesów i wyróżnień podczas zawodów Cheerleadingu Sportowego w Polsce i zagranicą zdobywając czołowe pozycje. Reprezentujemy szkoły Tańca Express oraz Dance4you z Dąbrowy Górniczej i Będzin www.taniecifitness.pl / www.Dance4you.pl. Nasi tancerze reprezentują w szczególności style taneczne takie jak: Break Dance / Hip Hop/ Jazz jak również akrobatykę. Kadra instruktorską związana jest z tańcem od ponad 18 lat i reprezentowała oraz nadal reprezentują swoją grupę Supreme Style na Polskiej jak i międzynarodowej scenie tanecznej. 

 

IMG 2363       W dniach 13-14 sierpnia 2022r. po raz 22 trasami Powiatu Sławieńskiego przejechał RAJD ROWEROWY „RACIBORA". Jego głównym celem było propagowanie aktywnych form wypoczynku, zwiedzanie najbardziej malowniczych i atrakcyjnych miejsc w najbliższej okolicy, zdobywanie o niej wiedzy, poznanie jej historii w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób. Wzięły w nim udział 93 osoby z różnych zakątków Polski. Każdy z rajdowych dni rozpoczynał się przy pomniku Rybaka w Jarosławcu.

      Pierwszego dnia rajd ruszył w zachodnią cześć ziemi sławieńskiej. Prowadzącym grupę tego dnia był Pan Jacek Kowalski, który zna te terenu jak swoje podwórko, a w tym jego historię, którą wspaniale potrafi przekazać.

     Pierwszy przystanek to gościnna wizyta na Świetlicy Wiejskiej w Kowalewicach. Pyszną herbatę, kawę oraz pyszne ciasta przygotowały Panie ze Świetlic z terenu Gminy Darłowo. Radowiczów przywitał również radny Wiesław Moskwa.

Czytaj więcej: XXII Rajd Racibora 2022 - szczegółowa relacja

splash of colors 19.08 godz 19

folk 2022 www fb 002