facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram zajęcia październik

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Aktualności

nag     Drugą konkurencją XXI Współzawodnictwa Sportowo-Rekreacyjnego Sołectw Gminy Postomino w roku 2018 będzie Turniej Usportowionych Dwóch Ogni. Konkurencja dla kobiet, która rozegrana zostanie w Niedzielę 22 kwietnia 2018r. na Sali Sportowej przy Zespole Szkół w Postominie. Sołectwo wystawia tylko jedną drużynę kobiecą. Drużyna liczyć musi 6 kobiet (5 graczy w polu i „matka" – wiek minimum 14 lat). Turniej odbywa się na boisku do piłki siatkowej o wymiarach 18m x 9m, gra odbywa się na czas oraz na punkty (ilość zbić). Start godz. 13.45 (13.00-13.30 rejestracja ekip) SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

nagłówek     Serdecznie zapraszamy na XIX Ogólnopolski Bieg "Śladami Bogusława X" Łącko 2018. Trasa biegu niezmiennie prowadzić będzie drogami oraz ścieżkami łączącymi Łącko i Jezierzany. Cała impreza obsługiwana będzie za pośrednictwem elektronicznych chipów. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale, unikatowe koszulki oraz ciepły posiłek po ukończeniu biegu. Dla najlepszych przygotowano nagrody finansowe. Limit uczestników to 150, dlatego zachęcamy do zgłoszeń elektronicznych, ponieważ po uzyskaniu limitu mogą one zostać wcześniej zamknięte.

REGULAMIN - XIX Ogólnopolski Bieg "Śladami Bogusława X" Łącko 2018

Link do zapisów - http://zapisy.domtel-sport.pl/xix-bieg-sladami-boguslawa-x-v2199.pl.html

 

p 38334 1     Informujemy, że Centrum Kultury i Sportu w Postominie prowadzi nabór na stanowisko ds. Obsługi Ruchu Turystycznego w Punkcie Informacji Turystycznej w Jarosławcu. Zatrudnienie od 15 czerwca do 15 września 2018 r.  Jeśli znasz atrakcje turystyczne znajdujące się na terenie Gminy Postomino i lubisz kontakt z ludźmi, ta praca jest dla ciebie.  Na oferty czekamy do 18 maja 2018 r. Szczegóły na stronie: http://bip.postomino.pl/ckis/ .

 

DSC 0091     Już jutro pierwsze zawody rundy wiosennej "Czwartków Lekkoatletycznych" w sezonie 2017/2018. Dzieci uczęszczające do szkół na terenie gminy Postomino będą mogły wykazać się w konkurencjach takich jak: Biegi na dystansach 60m, 300m, 600m, 1000m, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłeczką palantową. Zachęcamy do dopingowania młodym sportowcom.

Czytaj więcej: Postomińskie Czwartki Lekkoatletyczne - rozpoczynamy rundę wiosenną!!!

plakat taetry gimnazjum 2018    Serdecznie zapraszamy na spektakle teatralne w ramach "Piątków z Kulturą", w wykonaniu uczniów szkół z terenu Gminy Postomino, którzy wykazali się wysokim poziomem artystycznym, nieodstającym od zawodowych teatrów. Obejrzeć je będzie można w piątek 13 kwietnia 2018r. na sali wielofunkcyjnej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie. WSTĘP WOLNY. Podczas prezentacji zbierane będą dobrowolne datki dla Dominika z Kanina, który zbiera pieniążki na kosztowne leczenie za granicą.

   O godz. 19:30 odbędzie się wręczenie nagród dla dzieci, młodzieży i dorosłych za konkurs "Kartka i Palma Wielkanocna" (kategoria III - dzieci 10-12 lat, kategoria IV –  dzieci  13-17 lat, kategoria V –  dorośli. Dzieci z klasy III podstawowej odbiorą nagrodę w tym dniu, lecz rano podczas bajki muzycznej pt. "Kopciuszek").

 

Czytaj więcej: Gramy dla DOMINIKA!!! Spektakle Teatralne w CKiS w Postominie - Zapraszamy!!!

raj z brzegiem wieprzy nag     Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników turystyki rowerowej na Rajd Rowerowy pn. "Z Brzegiem z Wieprzy", który odbędzie się 8 kwietnia (niedziela) 2018 roku. Start z "wiaty rowerowej" w Postominie o godz. 12:00.

Czytaj więcej: Rajd Rowerowy z Brzegiem Wieprzy - zapraszamy!!!

ARA 2018 plastyczny 7    Dnia 6 kwietnia 2018 roku w Centrum Kultury i Sportu w Postominie rozstrzygnięto etap gminny konkursu Wojewódzkiego Przeglądu Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży pt. „Gdy będę dorosły, to zmienię.....". Jury w składzie Renata Zielonka – Dyrektor Biblioteki Publiczna w Postominie, Danuta Rąpalska – Radna Gminy Postomino dokonała oceny pod względem plastycznym oraz zgodności z tematyką prac konkursowych i ustaliła następujące wyniki:

Czytaj więcej: Przegląd Twórczości Zespołów Plastycznych Dzieci i Młodzieży „Gdy będę dorosły, to zmienię...” -...

20180307 173021    W środę 4 kwietnia br. na stadionie sportowym im. Z. Galka w Postominie odbyło się piąte spotkanie biegowe w ramach "Postomińskiego Maratonu na Raty". Poniżej przedstawiamy bieżące rezultaty wszystkich uczestników, zapraszając jednocześnie "nowych" do udziału. Przed Nami jeszcze 7 spotkań. Serdecznie zapraszamy!!!

Czytaj więcej: POSTOMIŃSKI MARATON NA RATY - wyniki po 5 spotkaniach...

20180324 1653010   W hali sportowej w Postominie, w najstarszym bo XXXII turnieju trójboju sportowego (tenis stołowy, szachy, brydż) wprowadzonego jeszcze w latach 80-tych ubiegłego wieku przez charyzmatycznego działacza z gminy Postomino Alfreda Obszańskiego doszło do kilku niespodzianek.

Czytaj więcej: Nieoczekiwane rozstrzygnięcia w powiatowym trójboju!

PLAKAT TEATR KWIECIEŃ 2018     Zapraszamy dzieci przedszkolne i dzieci I - III szkoły podstawowej na Bajkę Muzyczną pt.: Kopciuszek".  Prosimy o wcześniejsze rezerwacje miejsc. Liczba miejsc ograniczona. Po zakończonym teatrzyku odbędzie się wręczenie nagród dla dzieci z dwóch kategorii za Kartkę i Palmę Wielkanocną

  • kategoria I - dzieci do lat 6
  • kategoria II – dzieci 7 – 9 lat

Zapraszamy!!!

Czytaj więcej: Zapraszamy na Bajkę Muzyczną pt.: „Kopciuszek"