facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

3yIkEJhr        W dniu 5 kwietnia 2024 roku odbył się XV Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Na scenie w asli wielofunkcyjnej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie wieczorem w ramach Piątków z Kulturą zaprezentowały się cztery grupy teatralne działające przy szkołach podstawowych na terenie Gminy Postomino.

Czytaj więcej: XV Gminny Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego

plakat ARA TEATR

kat I      W dniu 23 lutego 2024 r. w Centrum Kultury i Sportu w Postominie odbył się Gminny Konkurs Recytatorki w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Do trzech kategorii zgłosiło się 31 uczestników. Jurorzy: Hanna Dobak – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sławnie, Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz Marta Choroszczyńska – emerytowany nauczyciel języka polskiego Członek Rady Seniorów Gminy Postomino oceniali uczestników.

Czytaj więcej: Gminny Konkurs Recytatorki w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego

ara2024 recytatorski

Zapraszamy serdecznie na Przegląd Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

Konkurs Recytatorski:

  • Etap Gminny - 23 luty 2024 roku (PIATEK);
  • Etap Powiatowy odbędzie się w Sławieńskim Domu Kultury 5 kwietnia 2024 roku o 10.00;
  • Etap Wojewódzki odbędzie się 20 – 21 kwietnia 2024 r. Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu;

 

Maria Lech-Szajner

ara logo       Zapraszamy serdecznie Szkolne Zespoły Wokalne i Taneczne na Gminny Przegląd Postomińskiego Ruchu Artystycznego. Przegląd odbędzie się 3 czerwca (sobota) 2023 podczas Gminnego Święta Rodziny. Niestety w tym roku nie ma etapu powiatowego oraz wojewódzkiego tych formacji. Zapraszamy serdecznie do zaprezentowania utalentowanych młodych mieszkańców naszej gminy. Poniżej prezentujemy regulaminy i karty zgłoszeniow. 

 

teatry 2023 16     W dniu 12 maja 2023 roku odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Teatralnego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Na scenie sali wielofunkcyjnej przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie zaprezentowały się cztery grupy teatralne działające przy szkołach podstawowych:

     W tym roku można było obejrzeć niesamowite występy młodych aktorów na scenie w Centrum Kultury Sportu w Postominie. Poziom prezentacji był bardzo wysoki. Sama radość widząc tak uzdolnioną utalentowaną młodzież, która na scenie czuła się lekko. Śmiało można powiedzieć, że większość występujących dziś osób to profesjonaliści. Budująca jest również postawa opiekunów, którzy przygotowali do występu swoich uczniów.

Czytaj więcej: Gminny Etap Amatorskich Teatrów w Postominie

Plakat teatry ARA 2023

 

ara2023 recytatorski

279176221 380687144072821 1160870449400844568 n

     Zapraszamy wszystkich na prezentacje naszych Amatorskich Teatrów z terenu Gminy Postomino w Sławieńskim Domu Kultury podczas Eliminacji Powiatowych Amatorskiego Ruchu Artystycznego.

ara powiat recy2022     W dniu 3 marca 2022 r. w Centrum Kultury i Sportu w Postominie odbył się Gminny Konkurs Recytatorki w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Do trzech kategorii zgłosiło się 27 uczestników. Jurorzy: Renata Zielonka – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Postominie, Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz Marta Choroszczyńska emerytowany nauczyciel języka polskiego oceniali uczestników. Do etapu powiatowego jurorzy zakwalifikowali i nagrodzili:

Czytaj więcej: Rozstrzygnięto gminny i powiatowy Konkurs Recytatorski w ramach ARA - mamy reprezentanta gminy...