facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram zajęcia październik

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Luty 2019
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

20161202 180805      W pierwszych dniach grudnia uczestniczki zajęć Fitness z Postomina, Pieszcza, Jarosławca i Wszędzienia tradycyjnie świętowały tegoroczne Mikołajki. Jak co roku każda z uczestniczek przybyła na zajęcia w odświętnej czapce mikołaja. Instruktorka Marta Wachholz-Pawłowska jak zawsze zadbała o to, aby atmosfera na zajęciach była gorąca. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z tegorocznej imprezy. Jak widać uśmiech i radość wypisana jest na twarzy każdej z kobiet. Gratulujemy naszym uczestniczkom wytrwałości i chęci prowadzenia aktywnego trybu życia.

Czytaj więcej: FIT - Mikołajki w Gminie Postomino

20160719 160854     W czasie tegorocznych wakacji w każdy wtorek i czwartek wszyscy wypoczywający w Jarosławcu mogli skorzystać z darmowych zajęć fitness, które odbywały się na plaży przy zejściu nr 2. Instruktorka Marta Wachholz-Pawłowska tanecznymi układami zachęcała turystów do aktywnego wypoczynku. Jak widać na poniższych zdjęciach chętnych nie brakuje.

Czytaj więcej: Tanecznie na plaży w Jarosławcu!

20160624 184930    Kolejny nowy sezon przed nami, jednak nie można zapomnieć o poprzednim roku. Na zajęciach Fitness, które odbywają się w miejscowościach takich jak Postomino, Jarosławiec i Pieszcz podsumowano kolejny rok ćwiczeń. Najwytrwalszym uczestniczkom serdecznie gratulujemy! Jednocześnie zachęcamy wszystkich chętnych do korzystania z tej formy aktywności fizycznej. Pragnę gorąco podziękować moim Fitnesskom za każde zajęcia spędzone z Wami, za wytrwałość, motywację, radość, wsparcie i uśmiech na twarzy każdej z Was.

Do zobaczenia na zajęciach.

M. Wachholz-Pawłowska

Czytaj więcej: Podsumowanie sezonu 2015/2016 na zajęciach Fitness w Gminie Postomino

aerobik Large     Już od 2 września br. rozpoczynają się zajęcia fitness w Postominie, Jarosławcu i Pieszczu organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie, a prowadzone przez instruktorkę Martę Wachholz. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na poniższym plakacie.

Czytaj więcej: Powracają zajęcia Fitness na terenie Gminy Postomino!

Untitled 1

       Z okazji tegorocznych Mikołajek na zajęciach aerobiku w Postominie, Jarosławcu i Pieszczu organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz we Wszędzieniu organizowanych przez sołectwo odbyły się aktywne "Mikołajki". Uczestniczki razem z instruktorką Martą Wachholz w czerwonych przebraniach i czapkach mikołajowych na głowach wspólnie bawiły się w rytmie tanecznych utworów. Cieszymy się, że zajęcia aerobiku gromadzą coraz więcej aktywnych sportowo kobiet, a fitness staje się bardzo popularny w naszej gminie.

Czytaj więcej: Mikołajki na Sportowo

aerobik Large       Już od 7 września rozpoczynają się zajęcia fitness w Postominie, Jarosławcu i Pieszczu organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie, a prowadzone przez instruktorkę Martę Wachholz. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na poniższym plakacie.

Czytaj więcej: Uwaga!!!Wracają zajęcia Fitness na terenie Gminy Postomino!

P1180328 Large       Dnia 18 kwietnia br. w Sławnie odbył się 9 Maraton Fitness. Uczestniczyła w nim liczna grupa kobiet z gminy Postomino w tym uczestniczki zajęć fitnesss w Postominie, Jarosławcu, rerezentantki Wszędzienia oraz instruktorka Marta Wachholz, prowadząca ostatnią część maratonu. Wszystkie Panie wykazały się wspaniałą kondycją, ambicją oraz wytrwałością. Wśrod nagrodzonych uczestniczek całego maratonu znalazły się również nasze reprezentantki:

Czytaj więcej: Maraton Fintess w Sławnie - Gmina Postomino z liczną reprezentacją!

9 maraton fitnessJuż w sobotę 18 kwietnia – 9 Maraton Fitness „trzymaj formę!" największy taki event na Pomorzu Środkowym!


Jeśli szukacie wyjątkowego, niepowtarzalnego sposobu na spędzenie wolnego czasu, chcielibyście przy okazji potańczyć i poćwiczyć w rytmie energetycznych, znanych i lubianych kawałków oraz i nowości specjalnie przygotowanych na tę okazję – zapraszamy już w sobotę 18 kwietnia na całkowicie darmowy, niezwykle ekscytujący, gorący i pełen energii 9 Maraton Fitness „trzymaj formę!".

Czytaj więcej: 9 Maraton Fitness - zachęcamy do udziału...

W dniach 4 i 5 grudnia br. na zajęciach aerobiku w Postominie i Jarosławcu organizowanych przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz we Wszędzieniu organizowanych przez sołectwo odbyły się aktywne "Mikołajki". Uczestniczki razem z instruktorką Martą Wachholz w czerwonych przebraniach i czapkach mikołajowych na głowach wspólnie bawiły się w rytmie tanecznych utworów. Poniżej przedstawiamy zdjęcia oraz filmy z poszczególnych zajęć:

Czytaj więcej: Aktywne Mikołajki w gminie Postomino