facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

dzien rodziny 2023 v22 www

IMG 7877 Large

Łapiemy oddech po wczorajszym Gminnym Festynie Rodzinnym w Postominie, a Wy już teraz możecie zapoznać się ze fotorelacją. Działo się, ojjj działo!!!

FOTORELACJA - kliknij w zdjęcie !!!

plakat 2022

IMG 4450 Large      W niedzielę 27 czerwca br. na Placu Dożynkowym w Postominie odbył się Gminny Festyn Rodzinny. Była to pierwsza duża impreza plenerowa po przerwie spowodowanej pandemią. Pogoda jak i mieszkańcy gminy nie zawiedli i licznie uczestniczyli w zabawie.

      Imprezę rozpoczął koncert Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Postomina, a po jego zakończeniu symboliczny, głośny strzał z armaty należącej do grupy rekonstrukcyjnej Regiment Królewicza Jana Kazimierza oddał Wójt Gminy Postomino Janusz Bojkowski.

Czytaj więcej: Gminny Festyn Rodzinny w Postominie - relacja

plakat 2021

DSC 1021

KLIKNIJ W ZDJĘCIE !!!

 

festyn2019

IMG 2369

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gminnego Festynu Rodzinnego w Postominie. KLIKNIJ TUTAJ!!!

plakat Festyn rodzinny 2018

     Centrum Kultury i Sportu w Postominie serdecznie zaprasza na GMINNY FESTYN RODZINNY, który odbędzie się 3 czerwca na placu "podożonykowym" w Postominie. Podczas festynu przeprowadzone zostaną liczne konkursy i zabawy. Na zakończenie imprezy swój koncert zagrają: wokalistka LANBERRY oraz Zespół SOUND'N'GRACE, gwiazdy polskiej muzyki radiowej. Więcej szczegółów na plakacie!!! NIE MOŻECIE TEGO PRZEGAPIĆ!!!

festyn uwaga     Uprzejmie informujemy, że z uwagi na zapowiadane przez meteorologów niesprzyjające warunki atmosferyczne (możliwe opady deszczu) następuje zmiana miejsca imprezy. Festyn Rodzinny „Gmina dla rodziny" odbędzie się 4 czerwca 2017 r. o godz. 14.00 na placu przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz sali wielofunkcyjnej. Serdecznie zapraszamy!!!!