facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

FOLKOWA NUTA 2023

zdjecie

W dniu 21 sierpnia 2022 na letniej scenie w Jarosławcu było słychać dźwięki ludowych melodii. Paradny korowód kapel i zespołów ludowych zwracał uwagę turystów i prowadził wszystkich na plac za Punktem Informacji Turystycznej. Uroczystego otwarcia XVI Prezentacji Kapel Ludowych NA FOLKOWĄ NUTĘ dokonała Pani Aleksandra Kurek Zastępca Wójta Gminy Postomino w asyście Pana Marka Leśniewskiego Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Czytaj więcej: XVI Prezentacja Kapel Ludowych NA FOLKOWĄ NUTĘ

folk 2022 www fb 002

folk 1

W dniu 22 sierpnia 2021 na letniej scenie w Jarosławcu rozbrzmiały dźwięki ludowych melodii. Paradny korowód zwracał uwagę turystów i prowadził wszystkich na plac za Punktem Informacji Turystycznej, gdzie uroczystego otwarcia  25. edycji Prezentacji Kapel Ludowych dokonała Pani Aleksandra Kurek Zastępca Wójta Gminy Postomino w asyście Pana Marka Leśniewskiego Dyrektora Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

Czytaj więcej: Prezentacje Kapel Ludowych

folk 2021a

Plakat Na Folkową Nutę 2019

20180819 151309     W dniu 19 sierpnia br. na letniej scenie w Jarosławcu przy ul. Nadmorskiej odbyły się Prezentacje Kapel Ludowych „NA FOLKOWA NUTĘ". Impreza rozpoczęła się przemarszem zaproszonych zespołów w kolorowym korowodzie od latarni morskiej w kierunku sceny. Oficjalne otwarcie imprezy dokonała Wice Wójt Gminy Postomino Aleksandra Kurek. Pierwsze takty muzyki ludowej rozpoczęła Kapela Ludowa „Pieńkowianie". Następnie na scenie zaprezentowały się zaproszone zespoły:

 

 

Czytaj więcej: XIII Prezentacja Kapel Ludowych "Na Folkową Nutę" - relacja

plakat na folkową nutę

20170820 150723 Large    W dniu 20 sierpnia br. na letniej scenie w Jarosławcu przy ul. Nadmorskiej odbyły się XII Prezentacje Kapel Ludowych „NA FOLKOWA NUTĘ". Impreza rozpoczęła się przemarszem zaproszonych zespołów w kolorowym korowodzie od latarni morskiej w kierunku sceny. Oficjalne otwarcie imprezy dokonał Wójt Gminy Postomino Janusz Bojkowski oraz dyrektor Centrum Kultury i Sportu – Marek Leśniewski. Pierwsze takty muzyki ludowej rozpoczęła Kapela Ludowa „Pieńkowianie". Następnie na scenie zaprezentowały się zaproszone zespoły, a były to:

Czytaj więcej: XII Prezentacje Kapel Ludowych „NA FOLKOWA NUTĘ"

folk 2017 www     W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia 2017, w Jarosławcu odbędzie się XII Prezentacja Kapel Ludowych "Na Folkową Nutę". Start o godzinie 15:00 na letniej scenie na placu za Punktem Informacji Turystycznej.

Czytaj więcej: Prezentacja Kapel Ludowych "Na Folkową Nutę"