facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Sierpień 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

1      Ogłaszamy wyniki na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową oraz Mikołaja. Dzieci, młodzież jak i dorośli zgłosili wiele różnorodnych prac i jury miało nie lada wyzwanie, aby wyłonić te najpiękniejsze. Łącznie wpłynęły do nas aż 402 prace, w tym 77 Mikołajków i 355 kartek świątecznych. W dniu 16 grudnia komisja w składzie Renata Zielonka – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Postominie, Jarosław Kwiatek – Komendant Straży Gminnej w Postominie oraz Marek Leśniewski – Dyrektor CKiS ocenili i wyłonili laureatów konkursu. Wręczenie nagród odbędzie się na balu karnawałowym dla dzieci w dniu 1 lutego 2020 r. Poniżej lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie z podziałem na kategorie wiekowe.

 

 

MIKOŁAJE

1

 

KAT. do 5 lat

NAGRODZENI:

  • Marcelina Chruszcz – SP Jarosławiec
  • Paweł Plopa – świetlica Naćmierz
  • Mikołaj Luboński - ZSS Korlino

 

KAT. 6-9 lat

NAGRODZENI:

  • Liliana Sikora – SP Postomino
  • Natasza Kęsy – ZSS Korlino
  • Karol Konopka – SP Postomino
  • Damian Łągiewczyk – SP Postomino

WYRÓŻNIENI:

  • Filip Świetlak – ZSS Korlino
  • Kacper Bartlewski – świetlica Rusinowo
  • Laura Czerwonka – SP Postomino
  • Agata Garlin – ZSS Korlino
  • Kacper Sówka – SP Jarosławiec
  • Natalia Stołowska – SP Postomino
  • Igor Zdrzeniecki – „GAMMA" Postomino
  • Maja Pietrzak – „GAMMA" Postomino

 

KAT. do 10-12 lat

NAGRODZENI:

  • Nikola Korejwo – SP Postomino
  • Mikołaj Salabura – ZSS Korlino
  • Zuzanna Brzostowska – „GAMMA" Postomino

WYRÓŻNIENI:

  • Miłosz Stachowski – ZSS Korlino
  • Olga Czarniak – świetlica Łącko

 

KAT. do 13-15 lat

NAGRODZENI:

  • Milena Pakos – SP Staniewice
  • Julia Witczak – świetlica Chudaczewo
  • Sara Mielczarek – świetlica Chudaczewo

WYRÓŻNIENI:

  • Oskar Lech-Szajner – ZSS Korlino

 

KAT. pow. 15 lat

NAGRODZENI:

  • Krystyna Wieczyńska – świetlica Chudaczewo
  • Anna Bryl – „GAMMA" Postomino
  • Alicja Fischer – świetlica Wszędzień

WYRÓŻNIENI:

  • Klaudia Betlet – świetlica Chudaczewo

 

KARTKI BOŻONARODZENIOWE

IMG 20191216 143301 Large

 

KAT. do 5 lat

NAGRODZENI:

  • Apolonia Sadowska – Przedszkole w Korlinie
  • Lena Macuga – Przedszkole w Postominie
  • Natan Gwiazda – Przedszkole w Postominie

WYRÓŻNIENI:

  • Filip Morawiec - Przedszkole w Postominie
  • Jan Kurz - Przedszkole w Postominie
  • Dominik Maj - Przedszkole w Postominie
  • Zuzanna Lasek – Przedszkole w Jarosławcu
  • Anna Bojkowska - Przedszkole w Korlinie
  • Nikodem Kapuściak - Przedszkole w Postominie
  • Paweł Plopa - Przedszkole w Jarosławcu
  • Nikola Zajkowska - Przedszkole w Postominie

 

KAT. 6-9 lat

NAGRODZENI:

  • Dominik Ciesielski – SP Pieszcz
  • Wiktoria Machelska – „GAMMA" Postomino
  • Mikołaj Ansel – ZSS Korlino

WYRÓŻNIENI:

  • Marcelina Stopa – SP Postomino
  • Julia Piaszczyńska – świetlica Chudaczewo
  • Zofia Zielińska – SP Jarosławiec
  • Nikodem Pacak – SP Pieszcz
  • Lena Piskor – „GAMMA" Postomino
  • Antonina Wardęga – SP Jarosławiec
  • Jakub Domżałowicz – SP Postomino
  • Roksana Lacka – „GAMMA" Postomino
  • Julia Miskiewicz – SP Postomino
  • Kaja Zawada – SP Jarosławiec
  • Anna Taraska – SP Postomino
  • Nadia Kierasińska – „GAMMA" Postomino
  • Karol Andrik – świetlica Rusinowo
  • Dominik Ciężki – SP Postomino
  • Karolina Skrzeczkowska – SP Postomino
  • Karolina Banasiak – ZSS Korlino
  • Zuzanna Pańczak – „GAMMA" Postomino

 

KAT. do 10-12 lat

NAGRODZENI:

  • Mikołaj Salabura – ZSS Korlino
  • Maja Mróz – SP Postomino
  • Julia Chrobak – świetlica Dzierżęcin

WYRÓŻNIENI:

  • Piotr Pawlak – SP Postomino
  • Olga Czarniak – świetlica środowiskowa Korlino
  • Amelia Ordon – SP Postomino
  • Marcelina Szwiec – świetlica środowiskowa Staniewice
  • Olimpia Pruske – SP Postomino
  • Gabriela Justyńska – SP Postomino
  • Miłosz Stachowski – ZSS Korlino
  • Szymon Mazanek – Placówka Wsparcia Dziennego Postomino
  • Franciszek Gosztyła – SP Postomino

KAT. do 13-15 lat

NAGRODZENI:

  • Oktawia Chrobak – Placówka Wsparcia Dziennego Postomino
  • Otylia Gawlikowska – świetlica Łącko
  • Faustyna Szymańska – ZSS Korlino

WYRÓŻNIENI:

  • Patrycja Skrzeczkowska – świetlica Łącko
  • Sara Mielczarek – świetlica Chudaczewo
  • Oskar Lech-Szajner – ZSS Korlino

 

KAT. pow. 15 lat

NAGRODZENI:

  • Barbara Ansel – ZSS Korlino
  • Rafał Bartkowiak – „GAMMA" Postomino
  • Ilona Krajewska-Matyjek – ZSS Korlino

WYRÓŻNIENI:

  • Natalia Młynarz – świetlica Wszędzień
  • Agnieszka Bartkowiak – „GAMMA" Postomino
  • Honorata Łomża – „GAMMA" Postomino
  • Andrzej Bartkowiak – „GAMMA" Postomino