facebook-ckis

Harmonogram zajęć

harmonogram luty

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Lipiec 2020
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 40 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

bałwanki 3 Large    Moi Drodzy, przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową i Śnieżnego Bałwanka. Dzieci, młodzież oraz dorośli do konkursu zgłosili aż 267 kartek oraz 146 Bałwanków, łącznie wpłynęło 413 prac. W dniu 11 grudnia br. komisja w składzie Renata Zielonka – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Postominie, Ewa Borowiec z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie wyłonili laureatów tego konkursu. Wręczenie nagród odbędzie się 19 stycznia 2018 r. podczas Balu Karnawałowego dla dzieci w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Poniżej przedstawiamy nagrodzonych i wyróżnionych z podziałem na kategorie wiekowe.

 


Wyniki konkursu na – Kartkę Bożonarodzeniową 2018

 

KAT. DO LAT 5

NAGRODZENI

  • Filip Kondras – Przedszkole ZSS Korlino op. M. Walczak – Sadowska
  • Jakub Kępa - SP w Postominie op. Lucyna Bartos

 

WYRÓŻNIENI

  • Zosia Kosiuk – Akademia Malucha w Postominie op. M. Nowak
  • Ireneusz Lawrynowicz - Akademia Malucha w Postominie op. M. Nowak
  • Iga Nieradka – Akademia Malucha w Postominie op. M. Nowak
  • Franek Ciesielsi – SP w Postominie op. Lucyna Bartos
  • Miłosz Walotka - SP w Postominie op. Lucyna Bartos
  • Wiktor Pietrzak - SP w Postominie op. Lucyna Bartos
  • Martyna Morka - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Błażej Banasik - Przedszkole ZSS Korlino op. M. Walczak – Sadowska
  • Fabian Stelmasik - ZSS Korlino op. B. Kwiatek
  • Filip Matelak - ZSS Korlino op. B. Kwiatek
  • Kacper Bartlewski - świetlica Rusinowo op. M. Bartlewska

KAT. 6-9 LAT

NAGRODZENI

  • Filip Sówka – ZSS Korlino op. B. Kwiatek
  • Dariusz Spociński - PSP Gamma op. J. Czerwińska

WYRÓŻNIENI

  • Tytus Sadowski – ZSS Korlino op. B. Kwiatek
  • Hanna Szpudyk - ZSS Korlino op. B. Kwiatek
  • Michał Sówka - ZSS Korlino op. B. Ansel
  • Amelia Kowal - świetlica Pałowo op. E. Maniecka
  • Łukasz Zjawiński - świetlica Pałowo op. E. Maniecka
  • Oskar Majbroda – SP Postomino op. E. Kulczak-Leśniewska
  • Eliza Justyńska - SP Postomino op. E. Kulczak-Leśniewska
  • Hanna Baltaziuk – SP Jarosławiec op. A. Łosińska
  • Dominik Majrowski – SP Pieszcz op. K. Pituła
  • Oskar Rinc - SP Pieszcz op. H. Jóźwik
  • Antoni Korejwo – SP Pieszcz op. M. Ochocka – Gastół
  • Oliwia Ferenc - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Patrycja Piołunkowska - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Natalia Sieradzka – SP Postomino op. M. Bukowska
  • Julia Miśkiewicz - SP Postomino op. M. Bukowska
  • Martyna Chrobak – SP Postomino op. K. Gąsiorowska
  • Aleksander Sikora - SP Postomino op. K. Gąsiorowska

KAT. 10-12 LAT

NAGRODZENI

  • Monika Bartkowiak – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Michał Wieczyński – świetlica Karsino op. K. Wieczyńska

WYRÓŻNIENI

  • Joanna Zielonka – świetlica środowiskowa Pieszcz op. K. Gąsiorowska
  • Maja Mielczarek - świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Amelia Szczepanek - świetlica Nosalin op. E. Mielczarek
  • Kacper Zjawiński - świetlica Pałowo op. E. Maniecka
  • Łukasz Capar – BWD Królewo – op. W. Stępień
  • Martyna Mroczkowska - świetlica Wilkowice op. E. Maniecka
  • Klaudia Padewska - świetlica Pałowo op. E. Maniecka
  • Wiktor Winiarski – ZSS Korlino op. B. Ansel

KAT. 13-15 LAT

NAGRODZENI

  • Karolin Krysztofiak - PSP Gamma op. J. Czerwińska

WYRÓŻNIENI

  • Oskar Lech-Szajner – ZSS Korlino op. B. Ansel
  • Mariola Żakowska – świetlica Karsino op. K. Wieczyńska
  • Małgorzata Walczak - świetlica Karsino op. K. Wieczyńska
  • Patryk Wieczyński - świetlica Chudaczewo op. K. Wieczyńska
  • Anita Dopierała - świetlica Chudaczewo op. K. Wieczyńska
  • Patrycja Rzeczkowska – świetlica Naćmierz op. M. Bartlewska
  • Kacper Kurek - świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Paulina Rzeczkowska - świetlica Wszędzień op. A. Rzeczkowska

KAT. POW 15 LAT

NAGRODZENI

  • Bogumił Olszak – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Krystyna Wieczyńska – świetlica Chudaczewo
  • Marzena Plytta - świetlica Marszewo op. E. Mielczarek

WYRÓŻNIENI

  • Agnieszka Bartkowiak - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Honorata Łomża – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Anna Tomczak - świetlica Naćmierz op. M. Bartlewska

kartki 2 Large

kartki 3 Large

kartki 4 Large

kartki 5 Largekartki 6 Large

 

Wyniki konkursu na ozdobę świąteczną – Bałwanki

 

KAT. DO LAT 5

NAGRODZENI

  • Lilianna Sikora – świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Natalia Mystkowska – świetlica Rusinowo op. M. Bartlewska

WYRÓŻNIENI

  • Władek Michoń – świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Bartłomiej Brzostowski – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Hubert Ruchniak – Akademia Malucha Postomino
  • Alan Gawlikowski - Przedszkole ZSS Korlino - op. M. Walczak - Sadowska

KAT. 6-9 LAT

NAGRODZENI

  • Eliza Justyńska – SP Postomino op. E. Kulczak –Leśniewska

WYRÓŻNIENI

  • Michał Sówka – ZSS Korlino op. B. Ansel
  • Maria Łukasik - SP Pieszcz op. M. Ochocka-Gastół
  • Bartosz Szpudyk – SP Staniewice op. R. Zbyszyńska
  • Michalina Brzostowska – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Zuzanna Przybył – SP Postomino op. K. Gąsiorowska
  • Kacper Odrzywolski – SP Pieszcz op. H. Jóźwik
  • Roksana Lacka - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Paulina Zwolan – SP Staniewice op. R. Zbyszyńska
  • Kinga Kołodziej - świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Wiktoria Jachacz - świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Julia Syczewska - świetlica Rusinowo op. M. Bartlewska
  • Julia Komorowska - SP Postomino op. M. Bukowska

 

 

KAT. 10-12 LAT

NAGRODZENI

  • Patryk Jankowski – ZSS Korlino op. A. Dąbrowska
  • Filip Karowski - ZSS Korlino op. E. Stachowska

WYRÓŻNIENI

  • Jowita Chrobak –świetlica Dzierżęcin – op. A. Rzeczkowska
  • Wanessa Szwaba – świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Sara Mielczarek – świetlica Chudaczewo op. K. Wieczyńska
  • Karina Bartosz – świetlica Naćmierz op. M. Bartlewska
  • Wiktor Winiarski – ZSS Korlino op. B. Ansel
  • Aleksander Czernikowski - ZSS Korlino op. A. Dąbrowska
  • Patrycja Skrzeczkowska – ZSS Korlino op. A. Dąbrowska
  • Marcel Pasternak - ZSS Korlino op. A. Dąbrowska
  • Amelia Szpudyk - ZSS Korlino op. A. Dąbrowska
  • Zuzanna Brzostowska - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Gabriela Kasprzak – PSP Gamma op. J. Czerwińska

KAT. 13-15 LAT

NAGRODZENI

  • Patrycja Brzezińska – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Oliwia Oleksa – świetlica Rusinowo op. M. Bartlewska

WYRÓŻNIENI

  • Aleksandra Janiszewska - świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Małgorzata Walczak – świetlica Karsino op. K. Wieczyńska
  • Oskar Lech-Szajner – ZSS Korlino op. B. Ansel

 

KAT. POW. 15 LAT

NAGRODZENI

  • Agnieszka Bartkowiak - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Krystyna Wieczyńska – świetlica Chudaczewo

WYRÓŻNIENI

  • Małgorzata Cichosz – Naćmierz
  • Klaudia Świetlak – Łącko
  • Bogumił Olszak – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Anna Bryl - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Michał Kisielewicz - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Karolina Kisielewicz - PSP Gamma op. J. Czerwińska

bałwanki 3 Large

bałwanki 2 Large

bałwanki 1 Large