facebook-ckis

Harmonogram zajęć

marzec 2019

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 45 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

P1400276Rozstrzygnięto konkurs plastyczny pn. „Cztery Pory Roku” w ramach Gminnego Przeglądu Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Jury w składzie: Dominik Nowak – Dyrektor Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku, Renata Zielonka – Dyrektor Biblioteki Publicznej w Postominie oraz Dominika Lesner – instruktor CKiS w Postominie nagrodzili i wyróżnili następujące prace:

 

 

 

 

 

 

w kategorii 6-9 lat:

NAGRODZENI

  1. Patrycja Piołunkowska – PSP GAMMA w Postominie
  2. Roksana Lacka - PSP GAMMA w Postominie
  3. Kornelia Szejna – Szkoła Podstawowa w Postominie
  4. Piotr Pomierski – Szkoła Podstawowa w Postominie
  5. Aleksandra Marusiak – Szkoła Podstawowa w Jarosławcu

WYRÓŻNIENI

  1. Lena Korobczyc – Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  2. Dominik Zięba - Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  3. Agata Garlin - Zespół Szkół Społecznych w Korlinie
  4. Michalina Brzostowska – PSP GAMMA w Postominie
  5. Zuzanna Twarowska - PSP GAMMA w Postominie
  6. Dominik Dopierała – Świetlica Środowiskowa w Korlinie
  7. Antoni Bodegwin - Szkoła Podstawowa w Postominie
  8. Eliza Justyńska - Szkoła Podstawowa w Postominie
  9. Martyna Chrobak - Szkoła Podstawowa w Postominie

w kategorii 10-12 lat:

NAGRODZENI

  1. Paulina Rychel – Szkoła Podstawowa w Postominie
  2. Jakub Sławski - Szkoła Podstawowa w Postominie
  3. Olimpia Pruske - Szkoła Podstawowa w Postominie

WYRÓŻNIENI

  1. Zofia Mikołajczyk - Szkoła Podstawowa w Postominie
  2. Anna Pakos – Świetlica Środowiskowa w Pieszczu
  3. Daria Pasternak - Świetlica Środowiskowa w Pieszczu
  4. Dariusz Spociński – PSP GAMMA w Postominie

w kategorii 13-15 lat:

NAGRODZENI

  1. Paulina Sieradzka – Szkoła Podstawowa w Postominie
  2. Adrianna Piorunowska - Szkoła Podstawowa w Postominie
  3. Patrycja Brzezińska – PSP GAMMA w Postominie

WYRÓŻNIENI

  1. Tymoteusz Grygorcewicz- Szkoła Podstawowa w Postominie
  2. Aleksandra Czapla - Szkoła Podstawowa w Postominie
  3. Ines Schonwald - Szkoła Podstawowa w Postominie
  4. Wiktoria Salwowska - Szkoła Podstawowa w Postominie
  5. Aleksandra Ciechanowska – PSP GAMMA w Postominie

Wszystkie wyżej wymienione prace plastyczne będzie można obejrzeć na wystawie pokonkursowej w Szkole w Postominie w dniu 6 kwietnia 2019 r. (sobota) podczas Polsko-Niemieckiego Festiwalu Artystycznego. Wtedy też o godzinie 11:00 zostaną wręczone nagrody dla laureatów oraz wyróżnionych w tym konkursie.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wzięcie udziału w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy.

 

P1400268

 

P1400272

P1400284

P1400277