facebook-ckis

Harmonogram zajęć

marzec 2019

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

20190411 122332

 

     W dniu 11.04.2019 roku w Centrum Kultury i Sportu w Postominie, rozstrzygnięty został konkurs na Najpiękniejszą Kartkę i Zając Wielkanocny. Prace oceniane były przez jury w składzie: Renata Zielonka – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Postominie, Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie, Dominika Lesner instruktor Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Do udziału w konkursie przystąpiło wielu uczestników zarówno tych najmłodszych, jak i tych starszych. Poziom prezentowanych prac był wysoki i bardzo wyrównany. Jurorzy musieli dokonać trudnego wyboru i spośród wszystkich pięknych prac wyłonić, te które zostały nagrodzone oraz wyróżnione.

     Po odbiór nagród zapraszamy do Centrum Kultury i Sportu w Postominie po 24 kwietnia 2019. Kartki wielkanocne zostały przekazane do wysłania z Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz z Urzędu Gminy Postomino. Konkursowe zające prosimy odebrać do dnia 26 kwietnia 2019 do godz. 15.30 z Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

WYNIKI PONIŻEJ!!!

ZAJĄCE

KAT. do 6 lat – zgłoszono 17 prac

NAGRODZENI:

Maria Twarowska – PSP Gamma w Postominie

WYRÓŻNIENI:

Mikołaj Luboński – ZSS w Korlinie

Liliana Sikora – SP Postomino

Igor Rąpalski – SP Postomino

Jakub Lemtis – SP Postomino

Kacper Szymaszkiewicz –PSP Gamma Postomino

Roksana Lacka – SP Postomino

Błażej Banasik – ZSS Korlino

Kacper Lass – ZSS Korlino

 

KAT. 7-9 lat – zgłoszono 41 prac

NAGRODZENI:

Piotr Pomierski – SP Postomino

Natasza Kęsy – ZSS Korlino

WYRÓŻNIENI:

Jakub Luboński – ZSS Korlino

Michalina Matyjak – ZSS Korlino

Wiktoria Kasper – SP Postomino

Maja Kenig – SP Staniewice

Wiktoria Pasternak – SP Postomino

Wiktor Michalak – świetlica Chudaczewo

Aleksandra Plytta – świetlica Marszewo

Nadia Kierasińska – SP Postomino

Weronika Żelazko – ZSS Korlino

Wiktor Chmielak – Placówka Wsparcia Dziennego w Królewie

 

KAT. do 10-12 lat – zgłoszono 18 prac

NAGRODZENI:

Mikołaj Salabura – ZSS Korlino

WYRÓŻNIENI:

Tomasz Rzeczkowski – świetlica Naćmierz

Kordian Słodziński – świetlica Pałowo

Filip Karowski – ZSS Korlino

Zuzanna Brzostowska – SP Postomino

Faustyna Szymańska – ZSS Korlino

Miłosz Stachowski – ZSS Korlino

Maja Włodarczyk – ZSS Korlino

 

KAT. do 13-17 lat – zgłoszono 11 prac

NAGRODZENI:

Hubert Salabura – ZSS Korlino

Mariola Żakowska – świetlica Karsino

WYRÓŻNIENI:

Anastazja Czernikowska – ZSS Korlino

Magdalena Jurewicz – ZSS Korlino

Aleksandra Janiszewska – świetlica Marszewo

Małgorzata Walczak – świetlica Karsino

 

 

KAT. dorośli – zgłoszono 11 prac

NAGRODZENI:

Bogumił Olszak – PSP Gamma Postomino

WYRÓŻNIENI:

Teresa Krych – świetlica Naćmierz

Krystyna Wieczyńska – świetlica Chudaczewo

Ewa Brzostowska – PSP Gamma Postomino

Małgorzata Cichosz – świetlica Naćmierz

Ilona Krajewska – Matyjek – ZSS Korlino

Agnieszka Bartkowiak – PSP Gamma Postomino

Agata Komar – świetlica Naćmierz

 

 

KARTKI WIELKANOCNE

 

KAT. do 6 lat – zgłoszono 59 prac

NAGRODZENI:

Franciszek Tama – Przedszkole Jarosławiec

Laura Czerwonka – SP Postomino

WYRÓŻNIENI:

Wojciech Drewniak – Przedszkole Jarosławiec

Wiktoria Gawęda - SP Postomino

Wiktoria Rinc – Przedszkole Pieszcz

Damian Łągiewczyk – Przedszkole Postomino

Kacper Szymaszkiewicz – PSP Gamma Postomino

Tytus Sadowski – Przedszkole Korlino

Liliana Sikora – świetlica Marszewo

Mikołaj Luboński – Przedszkole Korlino

 

 

KAT. 7-9 lat – zgłoszono 101 prac

NAGRODZENI:

Hanna Gastół – SP Pieszcz

Maciej Pieniążek – SP Pieszcz

WYRÓŻNIENI:

Oskar Rinc – SP Pieszcz

Wiktoria Kasper – SP Postomino

Mikołaj Ansel – ZSS Korlino

Arkadiusz Mazanek – Placówka Wsparcia Dziennego w Postominie

Wiktoria Pasternak - SP Postomino

Artur Surma- SP Staniewice

Julia Osowska – Placówka Wsparcia Dziennego w Postominie

Filip Mielczarek – SP Postomino

Aleksandra Plytta – świetlica Marszewo

Martyna Chrobak – świetlica Dzierżęcin

Antoni Korejwo – SP Pieszcz

Jakub Surma – SP Staniewice

Julian Wasylew – świetlica szkolna Jarosławiec

Aleksandra Marusiak – SP Jarosławiec

 

KAT. do 10-12 lat – zgłoszono 43 prace

NAGRODZENI:

Karolina Jabłońska – świetlica Wszędzień

Kaja Kalemba – świetlica Marszewo

WYRÓŻNIENI:

Weronika Gadoś - świetlica Wszędzień

Filip Karowski – ZSS Korlino

Emilia Lach – świetlica Wilkowice

Monika Bartkowiak – PSP Gamma Postomino

Jowita Chrobak – Placówka Wsparcia Dziennego w Postominie

Mikołaj Salabura – ZSS Korlino

Miłosz Stachowski – ZSS Korlino

Szymon Mazanek – Placówka Wsparcia Dziennego w Postominie

Jagoda Dybiec – Placówka Wsparcia Dziennego w Postominie

Faustyna Szymańska – ZSS Korlino

 

KAT. do 13-17 lat – zgłoszono 22 prac

NAGRODZENI:

Zofia Kaśków – PSP Gamma Postomino

Aleksandra Janiszewska – świetlica Marszewo

WYRÓŻNIENI:

Zuzanna Surma – świetlica Naćmierz

Mariola Żakowska – świetlica Karsino

Małgorzata Walczak – świetlica Karsino

Zuzanna Błaszczyk – PSP Gamma Postomino

Natalia Młynarz – świetlica Wszędzień

 

KAT. dorośli – zgłoszono 14 prac

NAGRODZENI:

Irena Olszak – PSP Gamma Postomino

Krystyna Wieczyńska – świetlica Chudaczewo

Rafał Bartkowiak – PSP Gamma Postomino

WYRÓŻNIENI:

Alicja Fischer – świetlica Wszędzień

Agnieszka Bartkowiak – PSP Gamma Postomino

Marzena Plytta – świetlica Marszewo