facebook-ckis

Harmonogram zajęć

marzec 2019

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

IMG 20190605 093315 Large      W dniu 4 czerwca 2019 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski Dyrektor CKiS, Renata Zielonka – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Postominie oraz Dominika Lesner – instruktor plastyk w asyście Marii Lech-Szajner wyłonili laureatów konkursu plastycznego „MOJA RODZINA I JA".
W tegorocznym konkursie prace złożyli przedszkolaki z: „Akademii Malucha" w Postominie, Zespołu Szkół w Postominie, Zespołu Szkół w Jarosławcu, Zespołu Szkół Społecznych w Korlinie.

      Laureaci zostaną nagrodzeni w dniu 9 czerwca br. podczas Gminnego Festynu Rodzinnego w Postominie około godz. 16.00 . Serdecznie zapraszamy!!! Lista laureatów IX Konkursu Plastycznego współorganizowanego przez Urząd Gminy Postomino, Centrum Kultury i Sportu oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie.

Nagrodzeni 3 latki:
Anna Bojkowska – ZSS Korlino
Odeta Pruske – Akademia Malucha Postomino
Aleksander Paź – Akademia Malucha Postomino

Nagrodzeni 4 latki:
Stanisław Mirota – Akademia Malucha w Postominie
Amelia Ludwikowska - Akademia Malucha w Postominie
Nikola Kaczyńska – Akademia Malucha w Postominie

Wyróżnienia:
Kacper Szymaszkiewicz – Akademia Malucha w Postominie
Agata Małolepsza – Akademia Malucha w Postominie
Staś Dybiec – Akademia Malucha w Postominie
Oliwia Pacyniak – Akademia Malucha w Postominie

Nagrodzeni 5 latki:
Błażej Piaseczny – SP Postominie
Hanna Kujawa – ZSS Korlino
Nadia Rąpalska – SP Postominie
Zuzanna Pańczak - SP Postomino
Liliana Sikora – SP Postomino

Wyróżnieni:
Kacper Lass – ZSS Korlino
Jakub Kępa – SP Postomino
Bartłomiej Brzostowski – SP Postomino
Miłosz Walotka – SP Postomino
Marika Ciesielska – SP Postomino
Jakub Ślebioda – SP Postomino
Franciszek Ciesielski – SP Postomino
Jakub Staś – ZSS Korlino

Nagrody za udział:
Oliwier Lass – ZSS Korlino
Mikołaj Luboński – ZSS Korlino
Eliza Waszkiewicz – ZSS Korlino
Alan Zawistowski – SP Postomino
Maja Piasecka – SP Postomino
Oliwia Ślebioda – SP Postomino
Damian Łągiewczyk – SP Postomino
Laura Czerwonka – SP Postomino
Marcin Miśkiewicz – SP Postomino

Nagrodzeni 6 latki:
Lilianna Lisek – SP Staniewicach
Filip Paź – SP Postomino
Filip Białowąs – SP Postomino
Natalia Ciesielska – SP Postomino

Wyróżnieni:
Marcel Rój – SP Postomino
Fabian Szokalski – SP Postomino
Judyta Kujawa – SP Postomino
Karolina Banasiak – ZSS Korlino
Karol Konopka – SP Postomino
Patryk Twarowski – SP Postomino
Łukasz Jóźwik – SP Postomino
Korneliusz Karpała – SP Postomino
Wiktoria Jachacy – SP Postomino
Michalina Brzostowska – SP Postomino
Michał Bartnik – SP Postomino
Oliwia Kijanka – SP Postomino
Malwina Paź – SP Postomino
Maja Pietrzak – SP Postomino
Jakub Lemtis – SP Postomino
Hanna Młocicka – SP Staniewice

Nagrody za udział:
Kajetan Łuczak – SP Staniewice
Patryk Wiliński – SP Postomino
Marysia Twarowska – SP Postomino
Hania Bujke – SP Postomino
Tytus Sadowski – ZSS Korlino
Nikodem Ciesielski – ZSS Korlino
Nikola Buze – SP Postomino
Natalia Wielińska – SP Postomino
Maja Górnik – SP Postomino
Alan Stopa – SP Postomino
Igor Rąpalski – SP Postomino
Jakub Domżałowicz – SP Postomino
Julia Skrzypczyk – SP Postomino
Nikodem Zaborski – SP Postomino
Patrycja Piołunkowska – SP Postomino
Hanna Szpudyk – ZSS Korlino
Artur Koralewki – SP Postomino
Bartosz Plytta - SP Postomino
Roksana Lacka – SP Postomino
Dominik Ciężki – SP Postomino
Jan Maroszek – SP Postomino
Karolina Skrzeczkowska – SP Postomino

Nagrodzeni 7 latki:
Natalia Erwardt – SP Staniewice
Oliwia Sikora – SP Staniewice
Mikołaj Ansel – ZSS Korlino

IMG 20190605 092408 Large

IMG 20190605 093315 Large