facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Grudzień 2022
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

Konkurs 2021 karta i bombka        W dniu 15 grudnia 2021r. komisja oceniła i wyłoniła laureatów konkursu. W tym roku wpłynęły 162 kartki świąteczne oraz 62 bombki.

Poniżej lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie z podziałem na kategorie wiekowe.

 

 

 

KARTKA BOŻONARODZENIOWA

KAT. DO LAT 5

Nagrodzeni:
Lena Kleban – Przedszkole w Jarosławcu

Maksymilian Zięba - Przedszkole w Jarosławcu

Bartosz Wardęga - Przedszkole w Jarosławcu

 

Wyróżnieni:
Liliana Lech – Przedszkole w Korlinie

Oliwia Rój – Przedszkole w Postominie

Jan Hope - Przedszkole w Jarosławcu

Nikodem Berezowski - Przedszkole w Jarosławcu

Róża Leśniewska – świetlica Wszędzień

Marcelina Chruszcz - Przedszkole w Jarosławcu

Lijen Karpała – Przedszkole w Postominie

Miłosz Borek - Przedszkole w Jarosławcu

 

KAT. 6 – 9 LAT

Nagrodzeni:
Franciszek Tama – SP Jarosławiec

Wyróżnieni:
Miłosz Walotka – SP Postomino

Oliwia Sikora – świetlica Wilkowice

Oliwier Żuraw – SP Jarosławiec

Filip Białowąs – SP Postomino

Lena Kądziołka – SP Jarosławiec

Kaja Zawada – SP Jarosławiec

Aleksander Chmielewski – SP Pieszcz

Karolina Auch – SP Pieszcz

Władysław Michoń – SP Postomino

Michalina Januszyk – SP Postomino

Zofia Kościuk – SP Postomino

Jan Maroszek – SP Postomino

 

KAT. 10 – 12 LAT

Nagrodzeni:
Antonina Mielczarek – SP Postomino

Jakub Surma – SP Staniewice

 

Wyróżnieni:

Błażej Kowal – świetlica Pałowo

Aleksandra Plytta – SP Postomino

Wiktoria Pasternak – SP Postomino

Maciej Pieniążek – SP Pieszcz

Nikola Lawrynowicz – świetlica Pieńkowo

 

KAT. 13 – 15 LAT

Nagrodzeni:
Maja Mielczarek – SP Postomino

Oliwia Wiewiórska – świetlica Wilkowice

 

Wyróżnieni:
Wiktoria Ciołak – świetlica Wilkowice

Karolina Jabłońska – świetlica Wszędzień

 

KAT. POW. 15 LAT

Nagrodzeni:
Marzena Plytta - Marszewo

Wyróżnieni:
Alicja Fischer – świetlica Wszędzień

 

BOMBKI

KAT. DO LAT 5

Nagrodzeni:
Róża Leśniewska – świetlica Wszędzień

Wyróżnieni:
Noelia Kowal – świetlica Pałowo

Adrianna Sekulska – świetlica Pałowo

 

KAT. 6 – 9 LAT

Nagrodzeni:
Natalia Stokowska – SP Postomino

Wyróżnieni:
Karol Konopka – SP Postomino

Igor Rąpalski – SP Postomino

Anna Kowal - świetlica Pałowo

Zuzanna Skóra – SP Postomino

Jakub Staś – świetlica Wszędzień

Artur Leśniewski – świetlica Wszędzień

Kacper Paź – SP Postomino

Tomasz Zwolan – SP Staniewice

Fabian Szkolaski – SP Postomino

Mariola Gerszewska – świetlica Pieńkowo

 

KAT. 10 – 12 LAT

Nagrodzeni:
Artur Surma – SP Staniewice

Nikola Lawrynowicz – świetlica Pieńkowo

 

Wyróżnieni:
Paulina Zwolan – SP Staniewice

Aleksandra Plytta – Marszewo
Wiktoria Pasternak – SP w Postominie

Jakub Surma – SP Staniewice

Maria Pieniążek – SP Pieszcz

 

KAT. 13 – 15 LAT

Nagrodzeni:
Maja Mielczarek – SP Postomino

Wyróżnieni:
Weronika Zielonka – świetlica Pieńkowo

Weronika Gadoś – świetlica Wszędzień

Karolina Jabłońska – świetlica Wszędzień

 

KAT. POW. 15 LAT

Nagrodzeni:
Alicja Zwolan – Wilkowice

Marzena Plytta – Marszewo

 

Wyróżnieni:
Ewa Brzostowska – Pieńkowo

Alicja Fischer – świetlica Wszędzień

Serdecznie gratulujemy!!!!

O nagrodach i sposobie ich odbioru poinformujemy na FB. Obserwujcie nas uważnie !!

Konkurs 2021 karta i bombka 2

 

Konkurs 2021 karta i bombka