facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Wszedzień 5 Large       Po raz drugi Centrum Kultury i Sportu w Postominie pod Patronatem Wójta Gminy Postomino ogłosiło konkurs na najładniejszą Bożonarodzeniową Dekorację Posesji. Do konkursu zgłosiło się 9 posesji. W dniu 29 grudnia 2021 roku Komisja w składzie Marek Leśniewski Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie, Daniel Pakos – Przewodniczący Rady Gminy Postomino, Ewelina Ciróg – inspektor ds. promocji i współpracy w UG Postomino i Jerzy Matelak z Łącka ubiegłoroczny zwycięzca konkursu w asyście komisarza konkursu Marii Lech-Szajner specjalisty ds. kultury w CKiS w Postominie dokonali oględzin wszystkich zgłoszonych posesji.


      Zgodnie z regulaminem konkursu daną posesję oceniano pod względem wystroju świątecznego w obrębie całej posiadłości, iluminacji świątecznych rozświetlających ogród/teren posesji, iluminacji świątecznych oplatających elewacje budynków, walory estetyczne w tym odpowiednie utrzymanie obejścia, oryginalność dekoracji i pomysł na ozdobienie posesji (własne rękodzieło, wykonane samodzielnie z drewna, styropianu itp.)
       Po długich i burzliwych obradach wyłoniono tegorocznych laureatów. Nagrody w dniu 31 grudnia 2021 roku wręczył Janusz Bojkowski Wójt Gminy Postomino oraz Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

  • I miejsce zdobyła Posesja - Klaudii Kaczorek z Wszedzienia
  • II miejsce Posesja - Pauliny i Pawła Surmy z Nosalina
  • III miejsce Posesja – Sylwii Pasternak z Chudaczewa

Zgodnie z regulaminem wyróżniono także 2 posesje, choć Jurorzy mieli ochotę uhonorować ich więcej.

  • Wyróżnienia zdobyły posesje: Grażyny Wagner z Górska oraz Krzysztofa Szkudlarka z Postomina.

     Każda zgłoszona posesja jest wyjątkowa i na pewno wykonana z ogromnym zaangażowaniem. Wyróżniają się one pomysłowością i zachwycają obserwujących. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz dziękujemy za udział w konkursie. Mamy nadzieję, iż w przyszłym roku będziemy mogli podziwiać jeszcze więcej pięknie oświetlonych i udekorowanych posesji.

Wszedzień 2 Large

Wszedzień 3 Large

Wszedzień 4 Large

Wszedzień 5 Large

Nosalin 2 Large

Nosalin Large

Stanieiwce 2 Large

Staniewice Large

Karsino Large

Chudaczewo Large

Górsko 2 Large

Górsko Large

Pałowo 2 Large

Pałowo LargePostomino 1 2 Large

Postomino 1 Large

Postomino 2 1 Large

Postomino 2 2 Large

 

IMG 3838 001 Large

IMG 3836 Large

IMG 3830 Large

IMG 3826 Large

IMG 3832 Large

IMG 3823 Large