facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

wielkanoc2022 12 Large      Tegoroczne Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Jesteśmy przekonani, że spędzą je Państwo w gronie rodzinnym z nadzieją na lepszą przyszłość. Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu na „Kartkę oraz Stroik Wielkanocny" .

      Jury w składzie Aleksandra Kurek – zastępca Wójta Gminy Postomino , Danuta Rąpalska – Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Postomino oraz Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie – ocenili, nagrodzili i wyróżnili następujące prace:

 

 

 

W kategorii KARTKI WIELKANOCNE wpłynęło do konkursu 187 prac.

 W kategorii do lat 5 wpłynęło 17 kartek.

 NAGRODZENI:

  • Maja Kaczorek – świetlica Wszędzień
  • Julia Korzeniak – Naćmierz
  • Natalia Małagowska – Świetlica Pieńkowo

 WYRÓŻNIENI:

  • Alicja Ludwicka – Świetlica Pieńkowo
  • Pola Pszon – SP Postomino
  • Szymon Walczak – ZSS Korlino

 

Kategoria 6-7 lat wpłynęło 37 kartek

NAGRODZENI:

  • Jagoda Staś – ZSS Korlino
  • Jan Kurz

WYRÓŻNIENI:

  • Hubert Schónwald – ZSS Korlino
  • Wiktoria Capar – ZSS Korlino
  • Roksana Konas – SP Pieszcz
  • Mirosław Lawrynowicz – SP Postomino
  • Lena Matuszczak – SP Postomino
  • Karina Bakreu – Św. Środowiskowa w Korlinie
  • Anzehel Uniturian – Św. Środowiskowa w Korlinie

 

Kategoria 8- 9 lat wpłynęło 62 kartki

NAGRODZENI:

  • Filip Białowąs – SP Postomino
  • Maria Twarowska – SP Postomino

WYRÓŻNIENI:

  • Kaja Zawada – Św. Nacmierz
  • Kacper Bartlewski – Św. Naćmierz
  • Tytus Sadowski – ZSS Korlino
  • Michał Bartnik – SP Postomino
  • Karol Konopka – SP Postomino
  • Łukasz Jóźwik – SP Postomino
  • Zuzanna Skora – SP Postomino
  • Hania Szpudyk – Św. Środowiskowa Korlino
  • Aleksandra Sztandera – SP Jarosławiec
  • Franciszek Tama – SP Jarosławiec

 

Kategoria 10 – 12 lat wpłynęło 44 kartki

NAGRODZENI:

  • Artur Surma – SP Staniewice
  • Igor Rąpalski – SP Postomino

WYRÓŻNIENI:

  • Filip Sówka – ZSS Korlino
  • Wiktor Chmielak – Św. Środowiskowa Korlino
  • Mikołaj Ansel – ZSS Korlino
  • Jakub Surma – SP Staniewice
  • Helena Podgórska – Św. Środowiskowa Staniewice
  • Mateusz Gerszewski – Św. Pieńkowo
  • Judyta Kujawa – Św. Chudaczewo
  • Barbara Juszczyk –SP Pieszcz
  • Michalina Brzostowska – SP Postomino

 

Kategoria 13 – 17 lat wpłynęło 22 kartki

NAGRODZENI:

  • Marta Pacan – SP Pieszcz
  • Maja Rynkowska – Św. Środowiskowa Korlino

 WYRÓŻNIENI:

  • Igor Piorunowski – Postomino
  • Anna Pakos – Św. Środowiskowa Pieszcz
  • Nikola Lawrynowicz – Św. Pieńkowo
  • Miłosz Odrzywolski – Św. Środowiskowa Pieszcz
  • Jan Kobus – SP Pieszcz

 

Kategoria Dorośli wpłynęło – 5 prac

WYRÓŻNIONO:

  • Ilona Krajewska - Matyjek – Łącko
  • Edyta Zosiuk – Św. Środowiskowa Staniewice
  • Alicja Fiszer – Św. Wszędzień
  • Małgorzata Syczewska – Św. Rusinowo

               W tym roku w ramach konkursu ogłoszono do wykonania STROIKI WIELKANOCNE. Do Centrum Kultury i Sportu w Postominie wpłynęło 80 prac. Jury wyłoniło w każdej kategorii nagrodzonych i wyróżnionych są to:

Kategoria do lat 5 wpłynęło 6 prac

NAGRODZONO:

  • Liliana Lech- ZSS Korlino

WYRÓŻNIENI:

  • Alicja Ludwicka – Św. Pieńkowo
  • Natalia Małagowska – Św. Pieńkowo
  • Zuzanna Kukowska – Św. Pałówko
  • Maja Kaczorek – Św. Wszędzień

 

Kategoria 6 – 7 lat wpłynęło 8 prac

NAGRODZONY:

  • Kacper Sowka – SP Jarosławiec

WYRÓŻNIENI:

  • Jagoda Stas – Sw. Wszędzień
  • Amelia Kaczorek – Św. Wszedzień
  • Jagoda Gerszewska – Św. Pieńkowo
  • Jan Kopczyński – Św. Pałowo
  • Filip Pograniczny – Św. Pałówko

 

Kategoria 8 – 9 lat wpłynęło 28 prac

NAGRODZENI:

  • Kacper Bartlewski –Św. Rusinowo
  • Kaja Zawada – Św. Nacmierz
  • Wiktoria Walczak – SP Postomino
  • Uba Kowalik – SP Jarosławiec

 WYRÓŻNIENI:

  • Liliana Sikora – SP Postomino
  • Nadia Berlińska – Św. Nacmierz
  • Zosia Zielińska – SP Jarosławiec
  • Miriam Bukowska – SP Jarosławiec
  • Anna Łomża – Św. Pałówko

 

Kategoria 10 – 12 lat wpłynęło 20 prac

NAGRODZENI:

  • Judyta Kujawa – Św. Chudaczewo
  • Wiktoria Pasternak – SP Postomino
  • Paweł Lach – Św. Wilkowice

 WYRÓŻNIENI:

  • Klaudia Banasik – Św. Wszędzień
  • Weronika Zielińska – Św. Pieńkowo
  • Artur Surma – SP Staniewice
  • Jakub – Surma – SP Staniewice
  • Michalina Matyjek – ZSS Korlino
  • Julia Kurz

 

Kategoria 13 – 17 lat wpłynęło 5 prac

NAGRODZENI:

  • Weronika Gadoś – Św. Wszędzień
  • Milena Pakos – Św. Wilkowice

 NAGRODZENI:

  • Amelia Kowal – Św. Pałowo
  • Damian Idaczyk – Św. Pieńkowo

 

Kategoria Dorośli wpłynęło 13 prac

NAGRODZENI:

  • Ilona Krajewska – Matyjek – Łącko
  • Alicja Zwolan – Wilkowice

 WYRÓŻNIENI:

  • Paulina Surma – Nosalin
  • Nina Krajewska – Łącko
  • Barbara Bartnik – Wszędzień
  • Ewa Brzostowska – Pieńkowo

        Zapraszamy indywidualne osoby po odbiór nagród od piątku 8 kwietnia 2022r. od godz. 12.00. Do szkół dostarczone zostaną nagrody poprzez nauczycieli którzy będą podczas konkursu ARA Teatralnego w Postominie.

 

wielkanoc2022 1 Large

 

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large

wielkanoc2022 1 Large