facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

HARMONOGRAM ZAJECIA POPOŁUDNIOWE JESIEŃ 2021

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Kalendarz aktualności

Sierpień 2022
Po Wt Śr Cz Pi So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

plastyczny2022 5 Large       W dniu 6 czerwca 2022 roku w siedzibie Centrum Kultury i Sportu w Postominie jurorzy w składzie Marek Leśniewski Dyrektor CKiS, Danuta Rąpalska – Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Postomino w asyście Marii Lech-Szajner wyłonili laureatów konkursu plastycznego „MOJA RODZINA I JA". W tegorocznym konkursie prace złożyły przedszkolaki z Postomina, Jarosławca i Korlina.Laureaci zostali nagrodzeni w dniu 7 czerwca br. podczas Festiwalu Twórczości Artystycznej.

 

 

3 LATKI:

Nagrodzeni:

  • Varvara Blaliuk - ZSS Korlino
  • Pola Piaseczna - SP Postomino

4 LATKI

Nagrodzeni:

  • Leon Macias - SP Jarosławiec
  • Szymon Kapuściak - SP Postomino

Wyróżnienia:

  • Liliana Lech – ZSS Korlino
  • Róża Ciesielska - SP Postomino
  • Zofia Michoń –SP Postomino
  • Zuzanna Mazurek – SP Postomino
  • Pola Gontek –SP Postomino
  • Zuzanna Kmieciak –SP Postomino
  • Arkadiusz Lawrynowicz – SP Postomino
  • Julia Korzeniak –SP Jarosławiec

5 LATKI

Nagrodzeni:

  • Nikodem Kisielewicz – ZSS Korlino
  • Aleksandra Bartnik - SP Postomino

Wyróżnieni:

  • Antonina Górnik - SP Postomino
  • Mateusz Mielczarek –SP Postomino
  • Anna Bojkowska – SP Postomino
  • Kaja Paź - SP Postomino
  • Antonina Karwacka – SP Jarosławiec
  • Oliwier Rój – SP Postomino
  • Mikołaj Kmieciak – SP Postomino
  • Franciszek Baran – SP Postomino
  • Magdalena Ostrowska –SP Postomino
  • Olaf Ziemski -SP Postomino
  • Antonina Pawełek – SP Postomino
  • Jakub Łódka – SP Jarosławiec

6 LATKI

Nagrodzeni:

  • Piotr Bartosiewicz – ZSS Korlino
  • Apollonia Sadowska –ZSS Korlino
  • Amelia Ludwikowska – SP Postomino

Wyróżnieni:

  • Jan Kurz – SP Postomino
  • Laura Skóra –SP Postomino
  • Oskar Matyjasek –SP postomino
  • Wiktoria Juszczak -ZSS Korlino
  • Filip Burda – SP Postomino
  • Lena Matuszak –SP Postomino

Gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji w przyszłym roku.

plastyczny2022 1 Large

plastyczny2022 2 Large

plastyczny2022 3 Large

plastyczny2022 4 Large

plastyczny2022 5 Large

plastyczny2022 6 Large

plastyczny2022 7 Large

plastyczny2022 8 Large

plastyczny2022 9 Large

plastyczny2022 10 Large

plastyczny2022 11 Large

plastyczny2022 12 Large

plastyczny2022 13 Large

plastyczny2022 14 Large

plastyczny2022 16 Large