• Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

IMG 20170401 160256 1 Large    Najstarszy turniej w powiecie, 3-bój sportowy (tenis stołowy, szachy i brydż) - mający swoje korzenie w 1984 r.- jest poza nami. Zawodnicy z Darłowa, Sławna, Damnicy, Słupska, Malechowa zgodnie z uświęconą tradycją, którego pomysłodawcą był nieodżałowany Alfred Obszański rozpoczęli zawody od tenisa stołowego. Tutaj najlepszym okazał się Krzysztof Meyer ze Słupska. W drugiej konkurencji w szachach triumf odniósł Piotr Rogalski ze Sławna. W trzeciej konkurencji, w brydżu najlepiej licytował i rozgrywał Krzysztof Boniek ze Słupska.

W klasyfikacji generalnej z dużą przewagą wygrał Krzysztof Mayer, v-ce mistrzem został debiutant Damian Wenelski z Malechowa, a 3 miejsce zajął także debiutant Piotr Rogalski.

Zbyszek z Darłowa, jeden z uczestników zawodów tak powiedział o turnieju: Organizatorzy- Centrum Kultury i Sportu w Postominie oraz Zespół Szkół w Postominie - tradycyjnie zapewnili komfortowe warunki, a sportowo rozgrywki miały nietypowy przebieg. Mimo braku kilku faworytów, debiutanci skutecznie ich zastąpili. Będzie bardzo ciekawa konfrontacja za rok.