facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

Harmonogram zajęć

harmonogram zajęcia październik

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

IMG 20171214 102419     Święta już tuż tuż, a więc przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą Kartkę i choinkę Bożonarodzeniową. Dzieci, młodzież oraz dorośli do konkursu zgłosili aż 366 kartek oraz 149 Choinek Bożonarodzeniowych, łącznie wpłynęło 515 prace. W dniu 15 grudnia br. komisja w składzie Renata Zielonka –Dyrektor Biblioteki Publicznej w Postominie, Teresa Rysztak – Przewodnicząca – Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Postominie oraz Marek Leśniewski – Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Postominie wyłonili laureatów tego konkursu. Wręczenie nagród odbędzie się 27 stycznia 2017r. podczas Balu Karnawałowego dla dzieci w Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Poniżej przedstawiamy nagrodzonych i wyróżnionych z podziałem na kategorie wiekowe:

 

 

Wyniki konkursu na ozdobę świąteczną – choinka

 

KAT. DO LAT 5

NAGRODZENI

  • Wiktor Pietrzak – świetlica Chudaczewo op. K. Wieczyńska
  • Hanna Baltaziuk – Przedszkole Jarosławiec op. K. Stojewska
  • Kaja Zawada – Przedszkole Jarosławiec op. N. Wójtowicz
  • Roksana Lacka – PSP Gamma op. J. Czerwińska

WYRÓŻNIENI

  • Jakub Surma – świetlica Nosalin op. E. Mielczarek
  • Nikola Buze – SP Postomino op. L. Bartos
  • Kinga Kołodziej – świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Franciszek Tama – Przedszkole Jarosławiec op. N. Wójtowicz
  • Paweł Plopa - Przedszkole Jarosławiec op. N. Wójtowicz
  • Zofia Zielińska - Przedszkole Jarosławiec op. K. Stojewska

KAT. 6-9 LAT

NAGRODZENI

  • Maja Sowińska – SP Jarosławiec op. A. Żrodowska
  • Hanna Gastół – SP Pieszcz M. Ochocka Gastół

WYRÓŻNIENI

  • Oskar Dziewięcki – SP Postomino op. K. Gąsiorowska
  • Wiktoria Kacper - SP Postomino op. K. Gąsiorowska
  • Łukasz Zjawiński – SP Pieszcz op. M. Ochocka-Gastół
  • Paulina Zwolan – SP Staniewice op. R. Zbyszyńska
  • Maja Mielczarek – świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Maciej Pieniążek – SP Pieszcz op. M. Ochocka-Gastół
  • Mikołaj Salabura – SP Korlino op. A. Dąbrowska
  • Julia Kurz – SP Postomino op. M. Bukowska
  • Jakub Oleksa – SP Jarosławiec op. R. Tama
  • Malwina Łyczko – SP Pieszcz op. M. Ochocka- Gastół
  • Maja Wójcik – SP Staniewice op. M. Mrowińska

KAT. 10-12 LAT

NAGRODZENI

  • Zuzanna Brzostowska – PSP Gamma op. J. Czerwińska

WYRÓŻNIENI

  • Aleksandra Janiszewska – świetlica Marszewo op. E. Mielczarek
  • Anita Dopierała – świetlica Chudaczewo op. K. Wieczyńska
  • Oliwier Bartnik – świetlica Wszędzień op. A. Rzeczkowska
  • Marcin Namiel – świetlica Rusinowo op. M. Bartlewska
  • Oskar Lech-Szajner – ZSS Korlino op. B. Ansel
  • Małgorzata Walczak – świetlica op. K. Wieczyńska
  • Aleksandra Ciechanowska – PSP Gamma op. J. Czerwińska

KAT. 13-15 LAT

NAGRODZENI

  • Patryk Wieczyński – świetlica Chudaczewo op. K. Wieczyńska
  • Kacper Lech-Szajner – świetlica Wszędzień op. A. Rzeczkowska

WYRÓŻNIENI

  • Kacper Surma – SP Pieszcz op. A. Cholewczyńska
  • Aleks Wrotniak – SP Staniewice
  • Mariola Żakowska – świetlica Karsino op. K. Wieczyńska
  • Kamil Syczewski – świetlica Rusinowo op. M. Bartlewska

KAT. POW. 15 LAT

NAGRODZENI

  • Ewa Brzostowska – Pieńkowo
  • Wiktoria Szejna – świetlica Chudaczewo op. K. Wieczyńska
  • Krystyna Wieczyńska – Ronino
  • Marzena Bartlewska – Rusinowo

WYRÓŻNIENI

  • Alicja Fischer – świetlica Wszędzień op. A. Rzeczkowska
  • Anna Kołodziejska - świetlica Wszędzień op. A. Rzeczkowska
  • Bogumił Olszak – PSP Gamma op. J. Czerwińska

 

Wyniki konkursu na ozdobę świąteczną – kartka bożonarodzeniowa

 

KAT. DO LAT 5

NAGRODZENI

  • Filip Białowąs – SP Postomino
  • Kacper Sówka – przedszkole Jarosławiec op. N. Wójtowicz
  • Nikola Buze – PSP Gamma op. J. Czerwińska

 

WYRÓŻNIENI

  • Wiktoria Gawęda – Akademia Malucha w Postominie op. A. Kowal
  • Wojciech Przybył - Akademia Malucha w Postominie op. A. Kowal
  • Laura Wierzbowska – Przedszkole w Jarosławcu op. K. Stojewska
  • Michalina Kozłowska - Przedszkole w Jarosławcu op. K. Stojewska
  • Jakub Lemtis – SP w Postominie op. Lucyna Bartos
  • Kacper Gawęda – Akademia Malucha w Postominie op. M. Bistryczan
  • Weronika Kwiatkowska - Akademia Malucha w Postominie op. M. Bistryczan
  • Hanna Ruchniak - Akademia Malucha w Postominie op. M. Bistryczan
  • Hanna Baltaziuk - Przedszkole w Jarosławcu op. K. Stojewska
  • Dominik Maj - Akademia Malucha w Postominie op. M. Bistryczan

KAT. 6-9 LAT

NAGRODZENI

  • Wiktoria Glina – SP Pieszcz op. G. Kozera
  • Dominika Tuwalska – świetlica środowiskowa Pieszcz op. M. Bukowska

WYRÓŻNIENI

  • Wiktor Kapuściak – SP Postomino
  • Michalina Matyjak – świetlica ZSS Korlino
  • Maria Szczęch – SP Jarosławiec op. A. Żrodowska
  • Oskar Majbroda – Sp Postomino op. E. Kulczak-Leśniewska
  • Aleksandra Plytta – SP Postomino op. M. Bukowska
  • Liliana Lichacy
  • Maja Włodarczyk – świetlica środowiskowa Korlino op. E. Rudzka
  • Żaneta Sieradzka – SP Postomino op. K. Gąsiorowska
  • Jakub Winiarski – ZSS Krolino op. A. Dąbrowska
  • Jakub Bożewski – świetlica Rusinowo op. M. Bartlewska
  • Dominik Szymczyk – SP Pieszcz op. J. Stępień

KAT. 10-12 LAT

NAGRODZENI

  • Patrycja Skrzeczkowska – świetlica środowiskowa Korlino op. M. Bukowska

WYRÓŻNIENI

  • Antonina Szczepanek - świetlica środowiskowa Staniewice op. H. Matuszczak
  • Anita Dopierała – świetlica Chudaczewo op. K. Wieczyńska
  • Magdalena Lasek – świetlica środowiskowa Korlino op. E. Rudzka
  • Aleksandra Ciechanowska – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Patrycja Brzezińska – SP Postomino op. G. Kozera
  • Angelika Lacka – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Oskar Lech-Szajner – ZSS Korlino op. B. Ansel
  • Małgorzata Walczak - świetlica Karsino op. K. Wieczyńska
  • Kacper Romanowski – świetlica środowiskowa Pieszcz op. M. Bukowska
  • Nikola Sirko – świetlica środowiskowa Pieszcz op. K. Gąsiorowska

KAT. 13-15 LAT

NAGRODZENI

  • Julia Walentynowicz – ZSS Korlino op. B. Ansel

WYRÓŻNIENI

  • Kacper Lech-Szajner – ZSS Korlino op. B. Ansel
  • Izabela Bożewska – świetlica Rusinowo op. M. Bartlewska
  • Aleksandra Janiszewska – Sp Postomino op. G. Kozera
  • Kacper Surma – SP Pieszcz op. A. Cholewczyńska
  • Jakub Kasiński – świetlica ZSS Korlino op. I. Krajewska

KAT. POW 15 LAT

NAGRODZENI

  • Anna Sochacka-Lasek – PWD Postomino op. E. Gawęda,
  • Bogumił Olszak – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Krystyna Wieczyńska – świetlica Chudaczewo op. K. Wieczyńska

WYRÓŻNIENI

  • Mariola Bukowska – Nauczyciel SP Postomino
  • Andrzej Bartkowiak – PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Agnieszka Bartkowiak - PSP Gamma op. J. Czerwińska
  • Mateusz Bartlewski – świetlica Rusinowo op. M. Bartlewska

 

IMG 20171214 102214 1

 

IMG 20171214 102413

 

IMG 20171214 102419

 

IMG 20171214 121229

 

IMG 20171214 122126