- wtorek, 10, styczeń 2023
- , opublikował:
- CKiS Postomino
- , odsłon artykułu: 1635




Nowy rok, nowe wyzwania... ale najpierw szybkie podsumowanie 2022 roku w wykonaniu postomińskich karateków. Miniony rok był dla naszych zawodników bardzo owocny. W rywalizacji na matach całego kraju wywalczyli oni łącznie 34 medale. Największe sukcesy odnotowali na XXXVIII Pucharze Polski, Mistrzostwach Makroregionu Zachodniego, Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży czy też Międzynarodowym Turnieju w Świnoujściu. Ponadto uczestniczyli w Letnim Obozie w Poroninie, licznych zgrupowaniach i seminariach szkoleniowych zbierając cenne doświadczenia i pogłębiając swoją wiedzę. Klub jak co roku działał dzięki wsparciu z budżetu Gminy Postomino, za co serdecznie dziękujemy. Korzystał również z dofinansowania w ramach Rządowego Programu "KLUB", którego celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży, dzięki czemu w naszej sekcji pojawił się nowy sprzęt treningowy.
Przed wszystkimi senpai kolejny rok ciężkiej pracy i miejmy nadzieję równie dobrych wyników sportowych.
Wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody z Karate Kyokushin zapraszamy na treningi od 9 stycznia.
OSU!

Postomińscy karatecy z kolejnymi medalami! Na zakończenie sezonu startowego czteroosobowa reprezentacja postomińskiego klubu brała udział w rozgrywanym w Płotach XXXVIII Pucharze Polski Kyokushin Karate. Do rywalizacji w turnieju przystąpiło 319 zawodników reprezentujących 64 kluby z całej Polski.
Czytaj więcej: XXXVIII Puchar Polski Kyokushin Karate
W sobotę 19-ego listopada w Szczecinku odbyła się kolejna edycja Turnieju Kyokushin Cup, której organizatorem był Szczecinecki Klub Karate Kyokushin kierowany przez Sensei Wojciecha Hurkę.
Do rywalizacji w turnieju przystąpiło blisko 300 zawodników. Po raz kolejny wystąpili w nim także karatecy z Postomina zdobywając 5 medali.
Czytaj więcej: "Kyokushin Cup" w Szczecinku - mamy medale !!!



