- wtorek, 02, luty 2016
- , opublikował:
- CKiS Postomino
- , odsłon artykułu: 5985
Dnia 30 stycznia w Naćmierzu odbyła się zabawa choinkowa. Przybyło mnóstwo dzieci, a wraz z nimi rodziców i dziadków. Radości było co niemiara dzięki Pani Asi, która przez cały czas zabawiała dzieci i nie pozwoliła na nudę. Niezależne jury wybrało najlepsze stroje. Całej imprezie towarzyszyło mnóstwo konkursów i zabaw. Dzieci zostawały nagradzane drobnymi upominkami. Wisienką na torcie było przybycie mikołaja, który nie zapomniał o naszych pociechach. Rodzice wraz z dziećmi serdecznie dziękują sponsorom: P. Igorowi Kwiatkowskiemu - ośrodek wypoczynkowy RAFA, Stefanowi Kwiatkowskiemu - ośrodek wypoczynkowy ARKA, Jackowi Sztandera DREW-BAL, OSP Naćmierz, a także Bałtyckiemu Stowarzyszeniu za drobne upominki. Serdeczne podziękowania należą się także mamą i babcią, które przygotowały wyśmienity poczęstunek. Dziękujemy również Radzie Sołeckiej za przygotowanie całej imprezy oraz naszej Pani sołtys Emilii Rzeczkowskiej bez której nic by nie wyszło.
Do zobaczenia za rok.
Rodzice i dzieci z sołectwa Naćmierz
Czytaj więcej: Zabawa Choinkowa w Naćmierzu






Niezmiernie miło jest nam poinformować, że XXV edycja Biegu Po Plaży została po raz kolejny doceniona przez samych zawodników, ktorzy głosowali za pośrednictwem największego w Polsce portalu biegowego "MaratonyPolskie" w Plebiscycie "ZŁOTE BIEGI 2015". Nasz bieg zdobył:(czytaj więcej)
W czasie ferii zimowych nie odbędą się zajęcia z języka Angielskiego z powodu nieobecności instruktora.
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że tegoroczna zbiórka WOŚP okazała się po raz kolejny rekordowa. zebraliśmy 20 364,80 zł i pobiliśmy rekord z 2015r prawie o 5 tys zł. Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom i wolontariuszom, którzy przyczynili się do tej wspaniałej inicjatywy.
W drugą niedzielę stycznia jak co roku w całej Polsce odbywała się zbiórka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję już od kilku lat aktywnie włączają się mieszkańcy Gminy Postomino. Nad przebiegiem zbiórki czuwał zarejestrowany sztab organizacyjny przy Centrum Kultury i Sportu w Postominie. Tego dnia odbył się szereg imprez towarzyszących tj. Orkiestrowa Kąpiel Morsów w Marszewie, Turniej Piłki Siatkowej w Pieszczu "Siatkarze grają razem z WOŚP", VII Bieg w Postominie "Policz się z Cukrzycą oraz wielki finał na sali wielofunkcyjnej z licznymi występami i licytacjami. Liczenie trwa, a na ten moment zebrana kwota to ponad 15 tys. złotych, a więc rekord z ubiegłego roku wisi na włosku. Poniżej szczegółowa fotorelacja. Pełna relacja wkrótce.