31 1 2 3 4 5 6

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

IMG 6886      W niedzielę 2 stycznia Centrum Kultury i Sportu w Postominie wraz z Parkiem Wodnym "JAN" w Darłówku oraz Klubem Biegacza "Bryza" przeprowadziło XVII Integracyjny Bieg Noworoczny z Jarosławca do Darłówka. Udział w biegu wzięły 51 osób w tym 11 kobiet. Trasa biegu o długości ok. 15 km prowadziła pasem nadmorskim (nowo wybudowaną ścieżką rowerową oraz nadgranicznym pasem nadmorskim).

"Impreza zorganizowana dzięki dofinansowaniu i współpracy z Gminą Postomino"

Najszybciej ten dystans pokonał ADRIAN KĘPKA – 57:56 min., drugim zawodnikiem był PIOTR GAWRON – 1:00:31 godz., a trzecim JACEK CZAPLIŃSKI - 01:01:02 godz. Wśród kobiet z czasem 1:10:24 godz. zwyciężyła SPOLSKA WERONIKA, przed MOTYKOWSKĄ KSENIĄ– 1:12:00 godz. Trzecią zawodniczką była MARTYNA CHODOR – 1:13:15 godz.

KOMUNIKAT KOŃCOWY - PEŁNE WYNIKI - XVII BIEG NOWOROCZNY 2021

Najlepszy mężczyzna otrzymał puchar Dyrektora Parku Wodnego "JAN" w Darłówku, natomiast najszybsza Pani puchar Wójta Gminy Postomino. Po biegu każdy uczestnik dzięki gościnności Parku Wodnego "JAN" mógł skorzystać z dwugodzinnej kąpieli w Darłowskim Aquaparku podczas której tradycyjnie rozegrano zawody pływackie stylem dowolnym na dystansie 50m. Najszybciej dystans ten przepłynęli w kategorii kobiet: MARTYNA CHODOR przed KULCZYK KATARZYNĄ i trzecią KRZEWIŃSKĄ MAŁGORZATĄ. Wśród mężczyzn zwyciężył MAREK LUDWIKOWSKI przed TOMASZEM KOSICKIM i trzecim ANDRZEJEM GAJEWSKIM. Po dekoracji nagradzania wzniesiono toast noworoczny.
Serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kolejne imprezy biegowe organizowane przez Centrum Kultury I Sportu W Postominie.