facebook-ckis
  • Koncerty...
  • Sport
  • Zabawa
  • Kultura

DSC 9337     Serdecznie zapraszamy na kolejną, jubileuszową XX edycję Biegu „Śladami Bogusława X". Bieg w Łącku to zawody z wielkimi tradycjami. W pierwszych latach bieg polegał jedynie na rywalizacji sołectw Gminy Postomino na dystansie ok 3 km. Od 2015 roku można również wystartować w biegu otwartym na dystansie 10 km.

     Zatem jeśli chcesz aktywnie spędzić pierwsze majowe popołudnie serdecznie zapraszamy do Łącka. Każdy uczestnik biegu sołeckiego jak również biegu otwartego na 10 km otrzyma unikatowy medal. Dodatkowo dla wszystkich, którzy ukończą 10-kilomterową trasę przygotowano sportowe koszulki z tkaniny oddychającej, idealne do treningów.

DSC 9442

     Po wysiłku zapraszamy do pierwszego majowego smażenia kiełbasek przy ognisku. OSP Wilkowice po raz kolejny uraczy Państwa pyszną grochówką z kuchni polowej, a urokliwa przystań nad jeziorem Wicko doda biwakowego klimatu.

    Jeszcze raz zachęcamy Państwa do startu w Naszym biegu. Wielu biegaczy ocenia go bardzo pozytywnie i jako główny atut wyróżnia miłą i biwakową atmosferą oraz szybką i płaską trasą.

 

przystań łącko

     Aby wystartować w biegu na dystansie 10 km należy zarejestrować się elektronicznie na stronie https://zapisy.domtel-sport.pl/xx-bieg-sladami-boguslawa-x-v3218.pl.html (START ZAPISÓW 15 MARCA 2019r.  GODZ 12:00)  i dokonać opłaty startowej (30 zł do 25 kwietnia, po upływie tego terminu 40 zł). Limit startujących to 150 uczestników.

     Bieg 'Śladami Bogusława X" zaliczany jest do Biegowego Grand Prix Gminy Postomino, jak również do drugiej edycji Biegowego Festiwalu Powiatu Sławieńskiego.
Zapisy na Bieg Sołecki odbywać się będą w dniu zawodów w sekretariacie biegu. Start jest bezpłatny. Więcej informacji o tym biegu mogą Państwo uzyskać u swoich sołtysów.

ZAPRASZAMY!!!