facebook-ckis

Harmonogram zajęć

marzec 2019

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 0303      Dnia 28 maja br. na stadionie sportowym im. Zbigniewa Galka w Postominie odbył się VII Postomiński Test Coopera pn. "Sprawdź Siebie" oraz V mistrzostwa Gminy Postomino w Biegu Tyłem. O godzinie 14.00 na stadionie pojawili się młodzież szkolna oraz dorośli biegacze, m.in. zawodnicy z Klubu Biegacza Bryza Postomino, pracownicy Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego w Postominie dla których przygotowano dodatkową klasyfikację, morsy, weterani 50+, Jak również samorządowcy z terenu Powiatu Sławieńskiego.

 

 

 

Wyniki VII Postomińskiego Testu Coopera:

 

Dziewczęta Szkoła Podstawowa:

1. Kenig Agnieszka - 2.390m

2. Pakos Milena - 2.205m

3. Żukowska Zuzanna - 1.783m

4. Żelazko Anna - 1.780m

5. Brzostowska Zuzanna - 1.645m

 

Chłopcy Szkoła Podstawowa:

1. Szymon Pakos - 2.775m

 

Dziewczęta Gimnazjum:

1. Leśniewska Zofia - 2.263m

 

Kategoria (Radni, Sołtysi, Urzędnicy) Kobiety:

1. Szczygielska Edyta (Przewodnicząca Rady Miasta Sławno) - 2855m

 

Kategoria (Radni, Sołtysi, Urzędnicy) Mężczyźni:

1. Daniel Pakos (Przewodniczący Rady Gminy Postomino)- 2839m

2. Janusz Bojkowski (Wójt Gminy Postomino) - 2786m

3. Adrian Pawłowski (Sołtys Sołectwa Nosalin)- 2.727m

 

Kategoria Morsy kobiety:

1. Katarzyna Kulczyk - 2730m

2. Grażyna Antosik - 2560m

3. Joanna Konkel - 2.519

 

Kategoria Morsy mężczyźni:

1. Grzegorz Antosik - 3.383m

2. Maciej Januszewski - 3.312m

3. Jarosław Białek - 2.877m

 

Kategoria Pracownicy GPK w Postominie:

1. Mroczkowski Michał - 2.561m

2. Steinbis Przemysław - 2.508m

3. Szlawski Bogdan - 2.491m

 

Kategoria Zawodnicy Klubu Bryza kobiety:

1. Kulczyk Katarzyna - 2730m

2. Brzostowska Ewa - 2.252m

3. Wachholz Beata - 2.184

 

Kategoria Zawodnicy Klubu Bryza mężczyźni:

1. Grzegorz Antosik - 3.383m

2. Leśniewski Konrad - 3.332m

3. Maciej Januszewski - 3.312m

 

Kategoria Kobiety 50+:

1. Konkel Joanna - 2.519m

 

Kategoria Mężczyźni 50+:

1. Chudy Henryk - 3.150m

2. Kawecki Józef - 3.114m

3. Białek Jarosław - 2.877m

 

Kategoria OPEN Kobiet

1. Szczygielska Edyta - 2.855m

2. Katarzyna Kulczyk - 2.730m

3. Antosik Grażyna - 2.560m

4. Konkel Joanna - 2.519m

5. Kenig Agnieszka - 2.390m

6. Leśniewska Zofia - 2.263m

 

Kategoria OPEN Mężczyzn

1. Grzegorz Antosik - 3.383m

2. Leśniewski Konrad - 3.332m

3. Maciej Januszewski - 3.312m

4. Jan Kurkul - 3.200m

5. Chudy Henryk - 3.150m

6. Józef Kawecki - 3.144m

 

PEŁNE WYNIKI - KLASYFIKACJA KOBIET

PEŁNE WYNIKI KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN

       Od godziny 16.00 wszyscy obecni mogli również sprawdzić się w biegu tyłem na dystansach 100m, 200m, 400m oraz 1 Mili Morskiej. Poniżej przedstawiamy najlepszych na każdym dystansie:

 

Wyniki V Mistrzostw Gminy Postomino w Biegu Tyłem:

 

100m kobiet

1 miejsce - Monika Kasica

2 miejsce - Anna Jurewicz

3 miejsce - Zofia Leśniewska

 

100m mężczyzn

1 miejsce - Dawid Ciesielski

2 miejsce - Łukasz Smolnicki

3 miejsce - Łukasz Wielgat

 

200m samorządowy kobiet:

1 miejsce - Edyta Szczygielska (Przewodnicząca Rady Miasta Sławno)

 

200m samorządowy mężczyzn:

1. Adrian Pawłowski (Sołtys Sołectwa Nosalin)

2. Janusz Bojkowski (Wójt Gminy Postomino

3. Dariusz Spociński (Sołtys Sołectwa Chudaczewo)

 

400m kobiet:

1 miejsce - Grażyna Antosik

2 miejsce - Katarzyna Kulczyk

3 miejsce - Ewa Brzostowska

 

400m mężczyzn:

1 miejsce - Dawid Ciesielski

2 miejsce - Maciej Januszewski

3 miejsce - Łukasz Wielgat

 

1 Mila Morska kobiet:

1 miejsce - Grażyna Antosik

2 miejsce - Katarzyna Kulczyk

3 miejsce - Agnieszka Kenig

 

1 Mila Morska mężczyzn:

1 miejsce - Maciej Januszewski

2 miejsce - Dawid Ciesielki

3 miejsce - Witold Sikorski

      

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników oraz zapraszamy na kolejne imprezy sportowe organizowane przez Centrum Kultury i Sportu w Postominie.

A.Pawłowski