facebook-ckis

Harmonogram zajęć

marzec 2019

Lubimy to!

Gmina Postomino

Międzynarodowy Bieg po Plaży

Szept Postomina

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 54 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

logo gp 2015 nagłówek        Bieg Śladami Bogusława X w Łącku był czwartym z biegów zaliczanych do Biegowego Grand Prix Gminy Postomino w 2015 roku. Po wspaniałym występie w Kołobrzegu, postomińscy biegacze „śrubowali" swoje czasy również w „Darłowskiej Zadyszce", IV Biegu im. Asi Kenig w Sławsku oraz w wymienionym wcześniej Łącku. Wśród mężczyzn na szczycie tabeli figuruje Maciej Januszewski, natomiast wśród kobiet prowadzi Beata Wachholz. Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych biegach oraz klasyfikację generalną po 4 biegach:

 

PUNKTACJA BIEGOWEGO GRAND PRIX 2015 - MĘŻCZYŹNI

PUNKTACJA BIEGOWEGO GRAND PRIX 2015 - KOBIETY

„DARŁOWSKA ZADYSZKA" - DARŁOWO 10 KM
Antosik Grzegorz - miejsce 10 - czas 37,56 min,
Cichy Adam - miejsce 23 - czas 41,05 min,
Januszewski Maciej - miejsce 25 - czas 41,24 min,
Jakuszczonek Zbigniew - miejsce 30 - czas 42,03 min
Ciesielski Dawid - miejsce 21 - czas 42,28 min
Kurkul Przemysław - miejsce 37 - czas 42,58 min
Kurkul Jan - miejsce 39 - czas 43,40 min
Białek Jarosław - miejsce 49 - czas 44,55 min
Figurski Hubert - miejsce 101 - czas 49,29 min
Topoliński Ireneusz - miejsce 116 - czas 51,07 min
Kulczyk Katarzyna - miejsce 124 - czas 51,56 min
Struś Artur - miejsce 131 - czas 53,12 min
Szlawski Bogdan - miejsce 132 - czas 53,20 min
Oszmiański Stanisław - miejsce 150 - czas 56,36 min
Sowiński Janusz - miejsce 151 - czas 56,37 min
Wachholz Beata - miejsce 165 - czas 1,01,53 godz.
Leśniewski Marek - miejsce 171 - czas 1,04,12 godz.

BIEG IM. ASI KENIG - SŁAWSKO 10 km
Antosik Grzegorz - miejsce 4 - czas 39,34 min,
Szopiński Tomasz - miejsce 5 - czas 40,00 min,
Cichy Adam - miejsce 9 - czas 41,59 min,
Januszewski Maciej - miejsce 13 - czas 42,31 min,
Kurkul Przemysław - miejsce 23 - czas 45,36 min,
Białek Jarosław - miejsce 26 - czas 46,31 min,
Oszmiański Stanisław - miejsce 27 - czas 46,40 min
Kurkul Jan - miejsce 28 - czas 46,44 min
Ciesielski Dawid - miejsce 33 - czas 48,12 min
Kulczyk Katarzyna - miejsce 54 - czas 52,49 min
Zabłotny Artur - miejsce 58 - czas 53,18 min
Ciemny Dominik - miejsce 61 - czas 54,17 min
Struś Artur - miejsce 70 - czas 57,37 min
Rękas Bartosz - miejsce 71 - czas 57,39 min
Sowiński Janusz - miejsce 73 - czas 57,48 min
Szlawski Bogdan - miejsce 74 - czas 58,14 min
Dudek Bartłomiej - miejsce 77 - czas 59,31 min
Wachholz Beata - miejsce 86 - czas 1,06,51 godz.
Leśniewski Marek - miejsce 88 - czas 1,09,13 godz.

XVI BIEG ŚLADAMI BOGUSŁAWA X - ŁĄCKO 10 km
Antosik Grzegorz - miejsce 7 - czas 37,32 min,
Szopiński Tomasz - miejsce 8 - czas 38,34 min,
Januszewski Maciej - miejsce 16 - czas 40,40 min,
Leśniewski Konrad - miejsce 20 - czas 42,29 min,
Kurkul Jan - miejsce 26 - czas 43,55 min
Białek Jarosław - miejsce 28 - czas 44,02 min,
Kurkul Przemysław - miejsce 29 - czas 44,15 min,
Oszmiański Stanisław - miejsce 30 - czas 44,17 min
Bojkowski Janusz - miejsce 39 - czas 46,53 min
Banasik Jędrzej - miejsce 47 - czas 48,02
Struś Artur - miejsce 63 - czas 51,54 min
Szlawski Bogdan - miejsce 66 - czas 52,44 min
Ciemny Dominik - miejsce 67 - czas 52,49 min
Sowiński Janusz - miejsce 69 - czas 53,08 min
Kulczyk Katarzyna - miejsce 70 - czas 53,18 min
Wachholz Beata - miejsce 75 - czas 57,32 min.
Brzostowska Ewa - miejsce 78 - czas 1,01,22 godz.

Gratulujemy wspaniałych wyników i zapraszamy do udziału w kolejnych biegach zaliczanych do Grand Prix 2015.

Bieg Święców - Sławno - 23.05.2015 r.
Postomiński Test Coopera - 30.05.2015 r.

A. Pawłowski