30 31 1 2 3 4 5

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

break dance darłowoDarłowski Ośrodek Kultury im. Leopolda Tyrmanda i szkoła tańca breakin.pl zorganizowały 28 lutego po raz piąty Mistrzostwa Pomorza w Break Dance. Jak co roku dużą pomoc udzielił Zespół Szkół Morskich w Darłowie użyczając hali sportowej. W mistrzostwach wzięło udział prawie stu zawodników indywidualnych oraz osiem zespołów z całego Pomorza od Szczecina po Gdynię i Bydgoszcz.

W kategorii B-boys do lat 9 zwyciężył Oliwier Michno, wyprzedzając Karola Ernesta. Oliwiek Kwiatkowski reprezentant CKIS POSTOMIONO stoczył pojedynek o 3 miejsce z reprezentantem Szczecina w ostatecznosci zajumujac miesjce 4.
       Najlepszy okazał się Miłosz Michałek przed Mateuszem Grzybowskim i Dawidem Pyzio. W kategorii do lat 15 I. miejsce wywalczył Grzegorz Mielnik, II. Mikołaj Janikowski a III. Maksymilian Jodkowski. W najsilniejszej reprezentowanej kategorii B-boys powyżej lat 15 po bardzo zaciętych pojedynkach taneczno-akrobatycznych pierwsze miejsce zdobył Patryk "Kleper" Klepacki z Chodzieży, drugie Przemysław "Stolica" Gałgus ze Szczecina a trzecie Szymon Górski z Koszalina. Tancerki startowały w dwóch kategoriach wiekowych. Do lat 12 B-girls zwyciężyła Maja Chaber pokonując Kaję Czapkę, a trzecie miejsce wywalczyła Amelia Gryguła pokonując Patrycje Brzezinska z CKIS Postomino. Wśród dziewcząt starszych Mistrzynią Pomorza została Natalia Sławińska wyprzedzając Darię Sajdak i Emilię Mentel.
     Zawody prowadził utytułowany tancerz i autor programów motywacyjnych Marcin "Cinek" Grzybowski. Wspierał go Dj Swój Człowiek. Mistrzostwa Pomorza w Darłowie stały na bardzo wysokim poziomie. Zawody wsparł Poseł Andrzej Lewandowski, Urząd Gminy Darłowo i lekarz weterynarii Marzena Madej-Szklany.