30 31 1 2 3 4 5

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

DSC 2861       Szczecin, Hala Miejska przy ul. Twardowskiego- to właśnie tam 9 maja br. odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Pomorza Kyokushin Karate, w których udział wzięło 332 zawodników reprezentujących 25 ośrodków z całej Polski oraz goście z Niemiec i Białorusi. Na szczecińskich matach nie mogło oczywiście zabraknąć drużyny z Postomina, którą reprezentowała skromna tym razem grupa dwóch zawodników. Nasi młodzi adepci spisali się świetnie zdobywając dwa medale.

Pierwsze miejsce w kategorii chłopców do 7 lat wywalczył Jakub Cichy, dla którego był to pierwszy start w zawodach, co sprawia, że sukces ten cieszy podwójnie. Kuba w drodze po złoty medal musiał stoczyć aż pięć walk. Nie przeraziło to jednak młodego zawodnika z Postomina, który we wszystkich pojedynkach nie dał szans swoim przeciwnikom pewnie sięgając po złoto. Dobry start zaliczył również Krystian Ostrowski. Krystian dotarł do półfinału kategorii młodzików -55kg, w którym stoczył bardzo wyrównany pojedynek z reprezentantem Drawska Pomorskiego Kacprem Liszewskim. Regulaminowy czas walki nie wyłonił zwycięzcy i do rozstrzygnięcia pojedynku potrzebna była dogrywka. Po niej sędziowie również nie mieli łatwego zadania. Ostatecznie jednak stosunkiem punktów 3-2 zwyciężył zawodnik z Drawska a Krystian zajął trzecie miejsce. Zawodnikom gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych turniejach.