30 31 1 2 3 4 5

Ile osób nas odwiedza?

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Statystyki

20191110 151215 Large    W sobotę 9 listopada 2019 roku w Kołobrzegu odbył się I Kołobrzeski Turniej Dzieci i Młodzieży Karate Kyokushin Umi Shinju- Morska Perła, w którym rywalizowało 219 młodych adeptów sztuki karate z kilkunastu ośrodków m.in.: Bydgoszczy, Zielonej Góry, Szczecina, Koszalina, Świnoujścia. Nie zabrakło również zawodników z Postomina, trenujących przy Centrum Kultury i Sportu.

Na kołobrzeskich matach wywalczyli dwa brązowe medale, tocząc wiele zaciętych pojedynków. W kategorii kumite młodziczek 12-13 lat -50kg. na trzecim stopniu podium stanęła Amelia Szymańska, która również w konkurencji kata spisała się dobrze zajmując 6 lokatę. Drugi medal wywalczył Fabian Jakubek, który w konkurencji kata młodzików 12-13 lat uplasował się na trzeciej pozycji. Bardzo dzielnie walczyła także Marika Uljanicka, której tym razem nie udało się wywalczyć miejsca na podium. Marika w kategorii młodziczek 12-13 -50kg. ostatecznie uplasowała się na 9 pozycji. Wszystkim zawodnikom postomińskiego klubu gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych startach.